خانه آخرین خبرها لیام هال در نقش پسر اسلید ویلسون به سریال Arrow (ارو) پیوست

لیام هال در نقش پسر اسلید ویلسون به سریال Arrow (ارو) پیوست

۰

بیاتومگ – پسر اسلید ویلسون به نام جو در فصل ۶ سریال Arrow (ارو) حضور خواهد داشت و لیام هال برای ایفای نقش آن به خدمت گرفته شده است. اسلید ویلسون در طی پنج فصل گذشته، بخشی حیاتی در سریال ارو بوده است و در اواخر فصل پنجم بود که مانو بنت در نقش دث استروک بازگشتی پیروزمندانه به سریال داشت.

پس از اینکه کلا از فصل چهارم سریال غایب بود و در فصل سوم تنها در یک قسمت ظاهر شد، در نهایت در پایان فصل پنجم، او بازگشتی بزرگ داشت. او از لیان یو آزاد و به بخشی از تیم الیور کویین برای شکست دادن آدرین چیس تبدیل شده بود.

پسر اسلید ویلسون

با این حال، قسمت پایانی فصل پنجم، سرنوشت دث استروک و تقریبا تمام کاراکتر ها را نامشخص رها کرد. به لطف مصاحبه ها و دیگر اطلاعات بدست آمده، تا حدودی می دانیم که چه کسانی در فصل ششم حضور خواهند داشت که شامل اسلید ویلسون می شود. نقش او در این فصل بسیار بزرگ خواهد بود و علاوه بر این، فرزندش نیز قرار است که در این فصل حضور داشته باشد.

گزارش شده است که لیام هال برای بازی نقش پسر دث استروک یعنی جو ویلسون به فصل شش سریال ارو پیوسته است. او قرار است که در دو قسمت از این فصل که متمرکز بر روی دث استروک است، حضور بیابد ولی آینده اش در قسمت های دیگر هنوز نامشخص است.

پخش فصل ششم سریال ارو از روز جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷) شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *