بیاتومگ – سباستین استن کاراکتر سرباز زمستانی را در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) به جان اسنو تشبیه کرده است. فیلم ابر قهرمانی جدید انتقام جویان به کارگردانی آنتونی و جو روسو بدون شک یکی از مورد انتظار ترین فیلم ها در سینمای مدرن است، به خصوص از زمانی که این فیلم سرانجام قهرمانان زمین را در مقابل تایتان دیوانه تانوس قرار می دهد، نبردی که از همان فیلم اول انتقام جویان در سال ۲۰۱۲ به آن اشاره می شده است.

علاوه بر اینکه فیلم انتقام جویان ۳ بار دیگر انتقام جویان را متحد می کند، بلکه اعضای Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) را نیز وارد داستان می کند و قهرمانان زمینی تازه ای همچون پلنگ سیاه و مرد عنکبوتی را وارد تیم می کند. انتظار می رود که مقدمه چینی ملاقات بین نگهبانان کهکشان و انتقام جویان در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) بر پا شود. سرباز زمستانی یا باکی که در حال حاضر در مکانی مخفی در واکانادا نگهداری می شود نیز قرار است برای مقابله با تانوس به کمک انتقام جویان بیاید. از آنجا که او هیچ قدرت ابر قهرمانی ندارد و با مبارزه با جرایم اندکی غریبه است، سرباز زمستانی را نمی توان به طور کامل در دسته ابر قهرمانان جا داد.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در حالی که سباستین استن در حال تبلیغ و صحبت در مورد جدیدترین فیلمش یعنی فیلم I, Tonya (من، تونیا) بود، موضوع فیلم انتقام جویان پیش کشیده شد. این بازیگر کاراکتر خودش یعنی باکی بارنز ملقب به سرباز زمستانی را همانند جان اسنو در سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) توصیف کرد. او بیان می کند:

“مسلما فیلم انتقام جویان ۳ اوج و قله تمام کارهایی که آنها تاکنون انجام داده اند می باشد. این فیلم قرار است که بزرگتر و دیوانه کننده تر از هر چیز دیگری باشد. من شباهت زیادی بین کاراکتر خود در فیلم و کاراکتر جان اسنو در نبرد حرامزاده ها احساس می کنم. صحنه ای از پشت جان اسنو که اسب ها به سوی اش می آمدند و او تنها آنجا ایستاده بود، من همانند این را در سر صحنه فیلم انتقام جویان بار ها حس کرده ام. آیا من این گله اسب را رم خواهم داد یا خیر؟”

فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۴ می ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *