بیاتومگ – مدیر اجرایی سریال اسکات گیمپل اظهار داشته است که فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در هر قسمت به طور قابل توجهی کاراکتر های بیشتری را در روند روایت درگیر و همچنین تیم ها را با یکدیگر ترکیب خواهد کرد. فصل در راه سریال مردگان متحرک در حال حاضر به داستان جنگ تمام عیار از کتاب های کمیک اشاره کرده و سرانجام جناح های ریک و نیگان مبارزه خواهند کرد و به نظر می رسد که برخی از انتقاد هایی که قبلا به سریال شده است نیز در این فصل پاسخ داده خواهد شد.

بنا بر گزارش ها، گیمپل وعده داده که در هر قسمت از فصل جدید سریال مردگان متحرک به جای آنکه تنها بر تعداد اندکی از کاراکتر ها تمرکز شود، سریال کاراکتر های بیشتری وارد جریان قسمت می کند. او اذعان می کند:

“به دلیل روایتی که ما در حال حاضر دنبال می کنیم … داستان این فصل در میان تمام کاراکتر های سریال گسترش یافته است. و داستان در هر قسمت به طور کل تغییر بسیار اندکی بین کاراکتر های زیاد مختلف می کند که اندکی برای سریال غیر معمول است.”

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

این موضوع حاکی از شتابی شدید و سریع تر برای فصل هشتم می باشد که با آنچه که از این سریال انتظار می رفت در تضاد است. گیمپل همچنین اشاره داشت که در حین فرایند داستان، برخی از همکاری و شراکت های پیش بینی شده، حداقل برای مدتی کوتاه ممکن است تغییر کنند. او می گوید:

“ما شخصیت ها را می بینیم که بر روی دیگر شخصیت ها تاثیر می گذارد به گونه ای که قبل ندیده ایم یا شخصیت هایی را می بینیم که عاشق یکدیگر می شوند به طوری که قبلا شاهد نبودیم، این موضوع خیلی رضایت بخش است.”

پخش فصل ۸ سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ (۲۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *