خانه آخرین خبرها جک هاستون به فیلم The Irishman (ایرلندی) اضافه شد

جک هاستون به فیلم The Irishman (ایرلندی) اضافه شد

۰

بیاتومگ – فیلم بیوگرافی The Irishman (ایرلندی) ساخته مارتین اسکورسیزی، بازیگر سریال Boardwalk Empire (امپراطوری بوردواک) یعنی جک هاستون را به جمع بازیگران خود اضافه کرده است. در حال حاضر این فیلم مارتین اسکورسیزی چهره های بسیار سرشناس و بااستعدادی را در جمع بازیگران خود دارد که شامل رابرت د نیرو، آل پاچینو، هاروی کیتل، جو پسی، ری رومانو و بابی کاناویل می باشد.

فیلم ایرلندی با بازی رابرت د نیرو در نقش شخصیت واقعی و آدمکشی به نام فرانک شیران است، کسی که در اواخر عمر خود ادعا کرد که در کشتن جیمی هوفا (آل پاچینو)، مدیر اتحادیه کامیون داران دست داشته است. ناپدید شدن جیمی هوفا تا به امروز یکی از مشهور ترین معماهای حل نشده تاریخ است. فیلمنامه این فیلم توسط نویسنده برنده جایزه اسکار استیون زیلیان از روی کتابی نوشته چارلز برانت اقتباس شده است. انتظار می رود که کمپانی نتفلیکس این فیلم را در سال ۲۰۱۹ منتشر کند.

مارتین اسکورسیزی بازیگران بسیار مهیج و توانایی را برای این فیلم خود که برای دهه ها در دست توسعه بود کنار هم قرار داده است و حال نیز گزارش شده که جک هاستون به این جمع اضافه شده است. هنوز جزییاتی در مورد نقش هاستون در این فیلم مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *