بیاتومگ – در سال ۲۰۱۷ با فیلم های ابر قهرمانی که قرار است اکران شود مخاطبان حق انتخاب زیادی برای رفتن به سینما دارند. اما اگر شما از طرفداران این فیلم ها باشید با توجه به تعداد فیلم ها مسئله مهم انتخاب از بین آن ها است. در ادامه ما سعی در معرفی بهترین فیلم های ابر قهرمانی که در ۲۰۱۷ اکران می شود، داشتیم. البته این را نیز باید در نظر گرفت که تاریخ اکران این فیلم ها همگی ممکن است تغییر کند.

۱- فیلم The Lego Batman Movie 

The Lego Batman Movie
The Lego Batman Movie

تاریخ اکران : ۱۰ فوریه۲۰۱۷

شروع فیلم های ابر قهرمانی ۲۰۱۷ با فیلم The Lego Batman Movie محصول کمپانی Warner Bros است. یک جنبه ی کمدی از فیلم بتمن که ماندگاری خود را مدیون کاراکتر بتمن است. با بازیگری ویل آرنت در نقش Caped Crusader ، مایکل سرا، رالف فاینس در نقش رابین و آلفرد و زاک گالیفیاناکیس در نقش جوکر.

شما می توانید بگویید که این یک فیلم معمولی بتمن نیست اما اکثر مخاطبان هنوز از تولید یک چنین فیلمی هیجان زده هستند.

۲- فیلم Logan

Logan
Logan

تاریخ اکران : ۳ مارس ۲۰۱۷

پس از سال ها انتظار و امید و رویا Logan قرار است وولورین رویایی را به مخاطبین در قالب یک فیلم +۱۷ نشان دهد. اما متاسفانه این فیلم آخرین فیلم هیو جکمن در سری فیلم X-Men خواهد بود. البته کمپانی پاتریک استوارت را هم چنان به عنوان پروفسور حفظ کرده است. اگر چه ممکن است بعضی ها Marvel را بخاطر اینکار سرزنش کنند اما آن ها سعی کرده اند در آخرین حضور هیو جکمن بهترین کار خود را بسازند.

۳- سریال Power Rangers

Power Rangers
Power Rangers

تاریخ اکران : ۲۴ مارس ۲۰۱۷

در حالی که یک این سریال یک پروژه ی نه چندان قهرمانی به نظر می رسد، اما Power Rangers دقیقا یک سریال ابر قهرمانی است. پس از لحاظ فنی نیز اگر بخواهد مورد بررسی قرار بگیرد متعلق به همین لیست می باشد و می شود گفت که یک باز سازی از کاراکتر های کمیک و ابر قهرمانی سال های ۱۹۹۰ است.

با حضور الیزابت بنکس، برایان کرانستون و بیل هادر این بازسازی مدرن چگونه خواهد شد، باید منتظر بود تا این سریال پخش شود.

۴- فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Guardians of the Galaxy Vol. 2

تاریخ اکران : ۵ می ۲۰۱۷

خیلی ها از زمانی که نسحه اول این فیلم پخش شد منتظر Guardians of the Galaxy Vol. 2 بودند و الان در لیست فیلم هایی که قصد دیدن آن را دارند مطمئنا این فیلم هم جا دارد. با بازی کریس پرت در نقش Star Lord قرار است شخصیت های جدیدی در فیلم ظاهر شود و با کارگردانی جیمز گان همه آماده دیدن نبردها در فیلم بین ستاره ها هستند.

۵- فیلم Wonder Woman

Wonder Woman
Wonder Woman

تاریخ اکران : ۲ ژانویه ۲۰۱۷

کمپانی DC و Warner Bros مقداری با دنیای سینمایی خود مشکل دارند چون در هر دو فیلم Batman v. Superman: Dawn of Justice و Suicide Squad نارسایی هایی در فیلم آن ها دیده می شد. بنابراین کمپانی متنظر و امیدوار است که با فیلم Wonder Woman دوباره به اوج خود برگردد، فقط باید منتظر بود و دید که این فیلم چه سودی را آید DC خواهد کرد.

۶- فیلم Spider-Man: Homecoming  

Spider-Man: Homecoming
Spider-Man: Homecoming

تاریخ اکران : ۷ جولای ۲۰۱۷

اگر شما فکر می کنید مارول با کاراکتر های ابر قهرمانی خود مشکل دارد، حتما دو نسخه از فیلم Amazing Spider-Man که توسط سونی ارائه شد را فراموش کرده اید. ممکن است فیلم Spider-Man: Homecoming مانند نسخه های قبلی زیاد موفق نباشد اما تام هلند بازیگر نقش Spider Man که خود را در فیلم Captain America: Civil War 2016 اثبات کرد یک Spidey جدید برای مخاطبان آماده خواهد کرد و البته شاید بدل به یک موفقیت بزرگ برای Marvel شود.

۷- فیلم Inhumans

Inhumans
Inhumans

تاریخ اکران : ۱ سپتامبر ۲۰۱۷

Inhumans چیزی بیش از یک پروژه ی برای تلویزیون است و در حقیقت یک فرصت عالی برای IMAX خواهد بود. برای طرفدارانی که نگران از نبود کاراکترهای مارول در سینما بودند با آمدن این فیلم می شود گفت که نگرانی آن ها بی مورد بوده است. این سریال تلویزیونی قرار است در ۲۰۱۷ تولید شود و اینکه وین دیزل در این سریال حضور خواهد داشت یا خیر هنوز معلوم نیست.

۸- فیلم Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok

تاریخ اکران : ۳ نوامبر ۲۰۱۷

جالب است که هر پروژه ای که در ۲۰۱۷ قرار است معرفی شود بخاطر شکست کمپانی در پروژه ی قبلی است. Thor: Ragnarok قطعا از موردی که گفته شد استثنا نیست و مطمئنا برای مارول سخت است که این فیلم را به عنوان دنباله ی نسخه های بعدی معرفی کند. البته امیدواریم که در نسخه ۳ این فیلم کارگردان فیلم تایکا واتیتی و بازیگر اصلی فیلم کریس همسوورث یک فیلم برجسته و عالی برای مخاطبان ارائه کنند.

۹- فیلم Justice League

Justice League
Justice League

تاریخ اکران : ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷

اگر یک ابرقهرمانی باشد که همه منتظرش پخش آن باشند مطمئنا فیلم Justice League به کارگردانی زاک اسنایدر خواهد بود. با کاراکتر های بسیار زیادی که در فیلم وجود داشتند از جمله از بازیگران فیلم Batman v. Superman: Dawn of Justice و ازرا میلر در نقش Flash و جیسون موموا در نقش Aquaman حتما چیز های زیادی برای عرضه خواهند داشت و همه برای اکران این فیلم روزشماری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *