بیاتومگ – تریلر کاملی از فیلم کمدی و علمی-تخیلی Downsizing (کوچک کردن) منتشر شده است. این فیلم نوشته و کارگردانی شده توسط فیلمساز برنده جایزه اسکار الکساندر پاین است و فیلم در این مدت، بین تیزر کوتاهی که ماه گذشته منتشر شد و این تریلر کامل، علاقه مند های بیشتری را به خود جلب کرده است.

فیلم کوچک کردن نه تنها دارای کارگردان بسیار مورد تحسینی است، بلکه بازیگران بسیار توانایی را در جمع بازیگران خود دارد. این فیلم با بازی مت دیمون در نقش پاول سافرانک، کریستین ویگ در نقش همسرش آدری، کریستوف والتز در نقش دوسان، یودو کایر در نقش یوریس، هانگ چو در نقش ناک لن و جیمز ون در بیک، لورا درن و نیل پاتریک هریس می باشد.

فیلم با ایده تلاش برای حل اذحام جمعیت با کوچک کردن انسان ها به قد هایی به ارتفاع ۱۳ سانتیمتر در طی ۲۰۰ سال دست و پنجه نرم می کند. ظاهرا این آزمایش توسط دانشمندان نروژی رهبری می شود و همراه با مزایای بسیار جذاب و جالبی است که منجر می شود تا زوجی به نام پاول و آدری همه چیز را در اوهاما رها کنند و امیدوار به آغاز زندگی ای جدید (هر چند کوچک) به این آزمایش بپیوندند. آنها می دانند که تغییر سبک زندگی، آنها را به ماجراجویی ای غیر منتظره و پر از شگفتی و خودشناسی وارد می کند.

تریلر فیلم Downsizing (کوچک کردن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *