خانه آخرین خبرها سریال Vikings (وایکینگ ها) رسما برای فصل ۶ تمدید شد

سریال Vikings (وایکینگ ها) رسما برای فصل ۶ تمدید شد

۰

بیاتومگ – سریال درام و تاریخی مورد تحسین Vikings (وایکینگ ها) محصول شبکه هیستوری رسما برای فصل ششم تمدید شد. با وجود اینکه هنوز فصل ۵ سریال تا ماه نوامبر پخش نخواهد شد، جای تعجب ندارد که محبوبیت و تحسین منتقدان از این سریال سبب شده تا سریال برای فصل ششم تمدید شود. تولید فصل ششم سریال که دارای ۲۰ قسمت خواهد بود از پاییز امسال در ایرلند شروع خواهد شد.

پایان فصل چهارم سریال وایکینگ ها، فرصت های جدیدی را برای کاراکتر های خود به ارمغان آورد که در آن، آیوار بی استخوان (الکس هو اندرسون) پس از مرگ پدر مشهورش رگنار لاثبروک (تراویس فیمل)، رهبری وایکینگ ها را به دست گرفت. تریلر فصل پنجم سریال وایکینگ ها نشان داد که فلوکی (گوستاف اسکارسگارد) و بزرگترین پسر رگنار یعنی بیورن پهلو آهنین (الکساندر لودویگ) در حال آماده شدن برای شروع ماجراجویی های خود و سفر دور دنیا می باشند. در این تریلر علاوه بر این، حریف تازه ای به نام اسقف هموند با بازی جاناتان ریس میرز معرفی و به جنگی تمام عیار بین برادر ها برای به کنترل در آوردن کاتگت اشاره شد.

فصل پنجم سریال وایکینگ ها قرار است که بزرگترین فصل سریال تاکنون باشد زیرا سریال داستان رگنار را رها کرده و قرار است به داستان پسران او بپردازد، پس جای تعجب ندارد که معاون اجرایی برنامه ریزی شبکه هیستوری الیا لرر از افزایش قسمت های فصل ها هیجان زده باشد.

فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها)

او بیان می کند:

“سریال وایکینگ ها به طور خلاقانه ای به درون تاریخی مهم سفر می کند. سریال از همان یورش اولیه به انگلیس تا مرگ قهرمانانه رگنار لاثبروک تا جنگ با ارتش بزرگ کافران و حال کاوش و فتح جهان به دست پسران رگنار در حال تکامل بوده است. خالق سریال مایکل هرست هنوز سطحی از این سریال حماسی خود را قلم زده است. ما همچنان به ادامه همکاری خود با این نویسنده بزرگ در اوج دنیای سریال امیدواریم و سعی داریم تا در ۴۰ قسمت آینده بیننده های سریال سرگرم و خشنود شوند.”

مایکل هرست نیز در رابطه با تمدید سریال برای فصل ۶ سخن هایی بیان کرده است که اطلاعات تازه ای را در مورد آن ارائه می دهد که شامل کارگردانی یکی از قسمت های فصل توسط بازیگر کاترین وینیک به عنوان شروع کارگردانی اش خواهد بود.

مایکل هرست بیان می کند:

“همکاری با شبکه هیستوری در طی این پنج فصل مایه مسرت و افتخار من بوده و حال ما آماده ایم تا تولید فصل ششم شامل ۲۰ قسمت را آغاز نماییم تا بار دیگر به بیننده ها داستانی غیر منتظره و هیجان انگیزی را ارائه بدهیم. من برای دوست داشتن این سریال دلایل بسیار زیادی دارم، نه تنها برای تعهد و قدرت خلاقانه تمام کسانی که در ساخت آن دخیل هستند بلکه شاید مهم تر از همه، روحیه ای است که تولید سریال را به حرکت وا می دارد. تولید این سریال یکی از شادترین، مشارکتی ترین و معتبر ترین تولیداتی است که من در آن سهم داشته ام. پس ما همچنان ادامه می دهیم. “

پخش فصل ۵ سریال وایکینگ ها از روز پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *