بیاتومگ – با توجه به اظهارات اخیر استن لی که یکی از چهره های افسانه ای مارول می باشد، لئوناردو دی کاپریو علاقه مند به بازی نقش این شخص در فیلمی بیوگرافی است. لی در سال های گذشته نقش بسیار پر رنگی در موفقیت فیلم های مختلف و البته کمیک ها داشته است و به نوعی از چهره های برجسته دیزنی نیز محسوب می شود و بدون شک فیلمی که به بیوگرافی او و دنیای کتاب های کمیکش بپردازد، در خور توجه خواهد بود.

لی به جز کتاب های کمیک، به خاطر حضور در فیلم های مارول نیز شناحته می شود و با وجود این حضورها، هنوز داستان کاملی از او و ماجراهایش در یک فیلم کامل به نمایش گذاشته نشده است و علاقه مندی دی کاپریو برای بازی نقش لی می تواند نکته مثبتی برای شروع کار و ساخت چنین فیلمی باشد.

استن لی علاقه دی کاپریو به اجرای نقشش را این گونه بیان کرده است:

“باور داشته باشید یا نه، من در مورد این موضوع قبلا با دی کاپریو صحبت کرده ام. لئو همسایه من است و ما یک روز، تقریبا چند ماه قبل صحبتی داشتیم و او اشاره کرد، اگر داستان تو را به نمایش بگذاریم بسیار جالب خواهد بود و من نیز به او گفتم، حتما تو را برای این کار انتخاب خواهم کرد.”
“من واقعا امیدوارم که دی کاپریو بتواند این کار را به خوبی انجام دهد.”

لی همچنین اشاره کرده است:

“او یکی از طرفداران مارول است و تمام دیوارهایش را با پوسترهای مارول پوشانده است، همین، موضوع را برای من جالب تر کرده است.”

در حال حاضر نام دی کاپریو به عنوان یکی از گزینه های اصلی بازی نقش جوکر در فیلم مستقل آن محسوب می شود، پروژه بسیار مهم و حیاتی کمپانی دی سی که نام های بزرگی چون تاد فیلیپس برای کارگردانی آن و مارتین اسکورسیزی به عنوان تهیه کننده این فیلم مطرح شده است و از جایی که دی کاپریو و اسکورسیزی در فیلم های مختلفی با هم همکاری داشته اند، این مسئله می تواند به هیجان انگیزتر شدن جوکر و دی سی کمک داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *