بیاتومگ – کمپانی A24 اولین تریلر و پوستر جدیدی برای فیلم کمدی جدید جیمز فرانکو به نام فیلم The Disaster Artist (هنرمند فاجعه) منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تریلر و پوستر را مشاهده یا دانلود کنید

فیلم هنرمند فاجعه، داستان واقعی از ساختن فیلم The Room (اتاق) می باشد که به عنوان شاهکار فیلم های بد نام گرفته است. فیلم اتاق که به کارگردانی تامی ویزو می باشد برای بیش از یک دهه به اکران درآمده تا فروش داشته باشد.

جیمز فرانکو که در فیلم نقش ویزو را بازی می کند، فیلم هنرمند فاجعه را کارگردانی می کند و اسکات نوستادتر و مایکل اچ وبر آن را بر اساس کتابی به نویسندگی گرگ سسترو و تام بیسل قلم می زنند. بازیگرانی که در کنار جیمز فرانکو در فیلم حضور دارند شامل دیو فرانکو و ست روگن می باشد. دیگر بازیگران نیز آلیسون بری، زک افرون، جاش هاچرسون، جکی ویور، آری گرینور و جیسون مانتزوکا می باشند.

عوامل پشت صحنه فیلم هنرمند فاجعه نیز شامل کارگردان هنری برندون تراست، طراح تولید کریس اسپلمن، طراح لباس برندا آباندندولا و تدوینگر استیسی شرودر می باشد. موسیقی متن را نیز دیو پورتر خواهد ساخت. این فیلم توسط فرانکو، ست روگن، ایوان گلدبرگ، وینس جولیت و جیمز ویور تولید می شود.

فیلم هنرمند فاجعه قرار است در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۷ (۱۷ آذر ۱۳۹۶) اکران شود.

تریلر فیلم The Disaster Artist (هنرمند فاجعه)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

پوستر فیلم

فیلم The Disaster Artist (هنرمند فاجعه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *