بیاتومگ – با ما همراه باشید تا علاوه بر بررسی باکس آفیس این هفته، به بررسی فیلم هایی که در این هفته برای اولین بار اکران شده اند، بپردازیم.

POSنام فیلماستودیوبودجه (میلیون $)فروش کلی (میلیون $)تعداد هفته
۱Fantastic Beasts and Where To Find ThemWARNER BROS۱۸۰۱۱۰۱
۲Doctor StrangeBUENA VISTA۱۶۵۱۹۲۳
۳Trolls۲۰TH CENTURY FOX۱۲۵۱۲۴۳
۴ MoanaBUENA VISTA-۲۵-
۵ArrivalPARAMOUNT۴۷۵۱۲
۶Almost ChristmasUNIVERSAL۱۷۲۸۲
۷Hacksaw RidgeLIONSGATE-۴۶۳
۸The Edge of SeventeenSTX۹۷۱
۹AlliedPARAMOUNT۸۵۵-
۱۰ Bleed for ThisOPEN ROAD FILMS۶۳۱

فیلم Fantastic Beasts and Where To Find Them

Fantastic Beasts and Where To Find Them 2016
Fantastic Beasts and Where To Find Them 2016

این فیلم توانست در اولین هفته ی اکران خود، فروش خیلی خوبی در باکس آفیس داشته باشد.

نیو اسکمندر، جادوگری اهل انگلیس، که چمدانی چرمی در دست دارد، در راه رفتن به آریزونا، از نیویورک دیدن می کند. در داخل چمدان مرموزش، از انواع دسته های گوناگون را دارد، موجودات جادویی اعم از موجودات کوچک و دورگه، تا موجودات عظیم و باشکوه که در میان ما زندگی می کنند.

در میانه ی قرن ۲۰، زمانی که تعادل محرمانه بین دنیای نامرئی جادو و عادی از بین رفته است. در این میان، اعتراضات در برابر جادوگری هر روز بیشتر می شود و با نسبت دادن افزایش فجایع به جادوی تاریک، این اعتراضات شعله ور تر می شود، در همان زمان، دست سرنوشت چمدان گرانبهای نیوت با یک چمدان هم شکل نانوایی، Jacob Kowalski، عوض می شود، این در حالی است که نیوت توسط کاراگاهی به دلیل نداشت هویت ثبت شده ی جادویی، دستگیر می شود.

فیلم The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen 2016
The Edge of Seventeen 2016

همه می دانند که رشد کردن سخت است، و زندگی برای دختر دبیرستانی نایدین (هیلی استاینفیلد) آسان نیست، کسی که به خاطر این که برادر بزرگترش شروع به ملاقت کردن با بهترین دوستش کریستا می کند،در اوج ناراحتی است. اینگونه، نادین بیشتر از همیشه احساس ناراحتی می کند، تا زمانی که دوستی غیرمنتظره ی او با پسر متفکر، که به او سوسویی از امید می دهد، که شاید تمام این اتفاقات این قدر هم وحشتناک نباشد.

فیلم Bleed for This

Bleed for This 2016
Bleed for This 2016

این فیلم توانست در اولین هفته ی اکران، با توجه به بودجه ی ۶ میلیون دلاری فروش خوبی داشته باشد و در باکس آفیس در مکان ۱۰ام قرار گیرد. داستان فیلم از داستان قهرمان بوکس جهان Vinny Pazienza الهام گرفته است، که بعد از یک تصادف وحشتناک کشنده، ممکن است هرگز نتواند راه برود. این فیلم توانست یکی از بازگشت های باورنکردنی تاریخ ورزش را به نمایش بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *