خانه آخرین خبرها خلاصه داستان تازه ای از سریال The Punisher (مجازاتگر) منتشر شد

خلاصه داستان تازه ای از سریال The Punisher (مجازاتگر) منتشر شد

۰

بیاتومگ – در جدیدترین خلاصه داستان منتشر شده برای سریال The Punisher (مجازاتگر) محصول نتفلیکس و مارول، فرانک کسل توطئه ای را بر ملا می کند. اولین حضور جان برنتال در نقش مجازاتگر به فصل دوم سریال Daredevil (دردویل) باز می گردد و با وجود محبوبیت رو به افزایش وی، سرانجام کمپانی مارول و نتفلیکس به سریال نسخه فرعی این کاراکتر ضد قهرمان چراغ سبز نشان دادند. از زمان اعلام این خبر، هواداران بسیار مشتاق هستند تا ببینند که جان برنتال در نقش مجازاتگر در سریالی کامل و مخصوص به خود چه چیزی برای ارائه دارد.

همانطور که کمپانی نتفلیکس و مارول همچنان سعی در پنهان نگهداشتن تاریخ پخش سریال دارند، جزییات مربوط به سریال مجازاتگر بسیار نادر و کمیاب است. با این حال، موج تبلیغاتی برای سریال آغاز شده است و اخیرا نیز تصاویر و تیزر هایی برای آن منتشر شده است. به لطف خلاصه داستان تازه، ما درک بهتری از آنچه که سریال دنبال خواهد کرد را در اختیار داریم.

سریال The Punisher (مجازاتگر)

خلاصه داستان تازه منتشر شده به تعدادی عناصری گره خورده که قبلا به آنها اشاره شده است. هویت پنهان فرانک، داستانی است که فراتر از شهر نیویورک است. خلاصه داستان تازه به شرح زیر است:

“پس از انتقام سخت از کسانی که همسر و فرزندش را به قتل رسانده اند، فرانک کسل (جان برنتال) توطئه ای را کشف می کند که به مراتب عمیق تر از دنیای جنایی زیر شهر نیویورک است. در حال حاضر او در سراسر شهر به عنوان مجازاتگر شناخته می شود و او باید حقیقت در مورد بی عدالتی هایی که گریبان گیر خانواده های بیشتری شده است را کشف کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *