بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فیلم The Child in Time (کودک در زمان) با نقش آفرینی بندیکت کمبربچ منتشر شده است و لحظه ای را به تصویر می کشد که کاراکتر وی دختر خود را گم می کند. این فیلم تلویزیونی بر اساس رمانی به همین نام نوشته ایان مک ایوان است که در آن، داستان زن و شوهری بازگو می شود که دختر خود را گم می کنند و به آسیب های دلهره آور این غم پرداخته می شود. کمبربچ نقش نویسنده کتاب کودکان استیون لوییس را بازی می کند و کلی مک دونالد نیز نقش همسر او به نام جولی را به تصویر می کشد.

بی بی سی تولید اقتباسی از این کتاب را در اوایل امسال اعلام کرد. در آن زمان، کمبربچ این کتاب را عمیق، زیبا و بسیار قوی توصیف کرد و نویسنده استیون بوچارد و کارگردان جولین فارینو را ستایش کرد. حال تریلر کامل این فیلم تلویزیونی ۹۰ دقیقه ای منتشر شده است که لحظه ای را به تصویر می کشد که همه چیز برای استیون و جولی تغییر می کند.

این تریلر کوتاه است و زمینه اصلی را برای داستان فیلم ایجاد می کند. تریلر با حضور استیون و دخترش در فروشگاه شروع می شود و سپس استیون در لحظه ای سرد و نا امید کننده سر خودش را می چرخاند و می بیند که دخترش نیست. در ادامه نیز این زوج در حال تقلا برای دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن دختر خود نشان داده می شوند. هنوز تاریخ پخشی برای این فیلم اعلام نشده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

اولین تریلر فیلم The Child in Time (کودک در زمان)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *