بیاتومگ – تیزر تازه ای از فصل ۴ سریال The Flash (فلش) منتشر شده است که بازگشت بری آلن (گرنت گاستین) به سنترال سیتی را آشکار می کند ولی او با شخصی که آخرین بار دیده ایم بسیار متفاوت تر است. این سریال شبکه سی دبلیو از ماه آینده آغاز خواهد شد و به طور معمول، چند ماه پس از اتفاقات فصل سوم را پیگیری خواهد کرد. فصل سوم سریال در حالی به پایان رسید که آیریس از دست سویتار نجات یافت ولی این کار همراه با از دست دادن شوکه کننده بری آلن بود. او در آخرین لحظات قسمت پایانی فصل وارد اسپید فورس شد و بار دیگر برای نجات سنترال سیتی خود را قربانی و خانواده و دوستانش را پشت سر رها کرد.

طرفداران می دانستند که از دست دادن بری موقتی خواهد بود. اگر چه، این روز ها در سنترال سیتی تندرو های زیادی وجود دارند ولی او همچنان به عنوان کاراکتر اصلی و ستاره سریال باقی خواهد ماند. علاوه بر این، در حال حاضر طرفداران می دانند که بری باز خواهد گشت تا با آیریس در فصل چهارم ازدواج کند و او تنها کسی نیست که به سریال باز می گردد. در حال حاضر تیزری تازه از فصل ۴ سریال فلش منتشر شده که نشان می دهد بری زمانی که در اسپید فورس بوده، ممکن است تغییراتی کرده باشد.

عنوان این تیزر، “تولد دوباره قهرمان” است که بسیار شبیه به عنوان قسمت اول فصل چهارم یعنی “تولد دوباره فلش” می باشد. این تیزر که تنها ۳۰ ثانیه طول دارد، چیز زیادی را ارائه نمی دهد ولی بازگشت بری را به تصویر می کشد. در ابتدا می بینیم که او یک کامیون را در جاده برون شهری متوقف می کند و سپس در جلوی دوستان خود با چهره ای ریشو و ظاهری خسته حضور می یابد. سیسکو (کارلوس والدس) به لباس تازه ای اشاره می کند که برای دوست خود درست کرده است. ما همچنین نگاهی اجمالی به شخصیت اصلی منفی این فصل یعنی بارون کاتانا داریم. پخش فصل ۴ سریال فلش از روز چهارشنبه ۱۹ مهر آغاز می شود. در  زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

تیزر فصل ۴ سریال The Flash (فلش)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

یک دیدگاه

  1. طراحی سایت مشهد

    ۱۱ دی, ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۱

    ممنون خیلی خوب بود

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *