بیاتومگ – تیزر تازه ای از فیلم Flatliners (جویندگان مرگ) منتشر شده است که اولین نگاه به کیفر ساترلند را ارائه می دهد که نقش خود یعنی نلسون رایت از فیلم اصلی را بار دیگر به تصویر می کشد. در چند هفته آینده فیلم جویندگان مرگ به روی پرده نقره ای خواهد رفت. با وجود اینکه برای مدتی طولانی از این فیلم به عنوان یک فیلم بازسازی از نسخه اصلی آن یاد می شود ولی این فیلم تنها دنباله ای ضعیف از آن می باشد. اگر بخواهیم منصف باشیم، پیوند ارتباطی بین دو فیلم جویندگان مرگ تنها مربوط به یک کاراکتر و البته مهم ترین آن می باشد، و آن کاراکتر نیز نلسون رایت با بازی کیفر ساترلند است.

همانطور که طرفداران فیلم جویندگان محصول سال ۱۹۹۰ به کارگردانی جوئل شوماخر به یاد دارند، کاراکتر نلسون با بازی ساترلند، نیروی محرکه پشت آزمایش های خطرناکی بود که او و چهار نفر دیگر از دانشجویان پزشکی شروع کرده اند. در حالی که او کسی را برای مشارکت در این کار مجبور نکرد ولی او بیشتر و بیشتر دیوانه شد زیرا برخورد های نه چندان خوبش با ورای مرگ همچنان به طرز وحشتناکی ادامه داشتند.

چندین ماه از شروع تبلیغات برای فیلم جویندگان مرگ گذشته است و هیچ اشاره ای به حضور ساترلند در این فیلم نشده بود تا اینکه حالا کمپانی سونی اولین مدرک از حضور او در فیلم را ارائه کرده است. در تیزر تازه ای که منتشر شده و در زیر می توانید با دو کیفیت دانلود و مشاهده کنید، نگاهی اجمالی از ساترلند در نقش نلسون رایت و در لباس سفید ارائه شده است. فیلم جویندگان مرگ روز جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ (۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷) به اکران در خواهد آمد.

تیزر فیلم Flatliners (جویندگان مرگ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *