بیاتومگ – اولین تصویر از فصل ۱۳ سریال Supernatural (سوپرنچرال) منتشر شده است که به بازگشت مایکل در این فصل اشاره دارد. شروع این فصل سریال از ماه آینده خواهد بود و پس از اینکه قسمت پایانی فصل دوازدهم شکافی به درون جهانی موازی باز کرد، ممکن است چندین کاراکتر مرده از مرگ بازگردند و زنده شوند. دنیای موازی زمانی خلق شد که پسر لوسیفر یعنی جک در قسمت پایانی فصل دوازدهم به دنیا آمد و در حین تولدش، مادر خود را به کشتن داد، و مخاطبان را از اینکه این کاراکتر جدید چگونه اوضاع را تغییر خواهد داد نامطمئن رها کرد.

بدون تعجب، جک در این فصل جزو کاراکتر های اصلی خواهد بود و تهیه کننده ها نیز به داستانی کوچکتر در این فصل سریال اشاره کرده اند. داستان کوچک تر به معنای تنها یک جهان نیست زیرا مری وینچستر (سم اسمیت) به همراه لوسیفر (مارک پلگرینو) در یک دنیای موازی به دام افتاده است و در فصل جدید نیز این داستان قرار است که همچنان ادامه داشته باشد. حال اولین تصویر از فصل سیزدهم سریال منتشر شده که نشان می دهد مری و لوسیفر در بعدی آخرالزمانی با چهره ای آشنا ملاقات می کنند.

این تصویر مربوط به قسمت دوم فصل ۱۳ با عنوان “پسر در حال رشد” می باشد و مری و لوسیفر را در بعدی آخرالزمانی ای با جسد و خانه ویرانه ای در پشت سرشان نشان می دهد. آنها با جدیدترین تجسم از مایکل فرشته با بازی کریستین کیز رو به رو شده اند. به گفته مدیر اجرایی سریال اندرو دب، این نسخه از مایکل در این جهان با نسخه ای که وینچستر ها بر روی زمین دیده اند بسیار متفاوت است. او می گوید:

“مایکل جهان آخرالزمانی، یک فاتح است. او با کاراکتری که ما در فصل ۵ سریال دیده ایم بسیار متفاوت تر است. او چنگیز خان است. او در جنگ ها بوده است. او جهان را فتح کرده است.”

پخش فصل ۱۳ سریال سوپرنچرال از روز جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد

تصویر فصل ۱۳ سریال Supernatural (سوپرنچرال)

فصل ۱۳ سریال Supernatural (سوپرنچرال)

یک دیدگاه

  1. زندگی آرام

    ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۷

    کل فصلهای این سریال رو کامل دیدم . نگاه و دیدشون به خدا فرشته ها شاطین و کلا جهان هستی جالبه که البته فکر کنم برگرفته از انجیلشون هست !!!!

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *