خانه آخرین خبرها تاریخ اکران سه فیلم کمپانی دیزنی مشخص شد

تاریخ اکران سه فیلم کمپانی دیزنی مشخص شد

۰

بیاتومگ – حال که تاریخ اکران فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: قسمت ۹) از ماه می ۲۰۱۹ به دسامبر همان سال تغییر کرده است، کمپانی دیزنی تاریخ اکران چندین پروژه خود که در توسعه یا در حال فیلمبرداری می باشند را اعلام کرده است. در میان این پروژه ها، نام سه فیلم اکشن-زنده به چشم می خورد که شامل فیلم Aladdin (علاءالدین) به کارگردانی گای ریچی، فیلم اکشن-زنده Christopher Robin (کریستوفر رابین) به کارگردانی مارک فورستر و فیلم اکشن-زنده ای به کارگردانی کنت برانا بر اساس سری رمان های فانتزی نوجوانان به نام Artemis Fowl (آرتمیس فاول) می باشد.

تاخیر فیلم جنگ ستارگان: قسمت ۹ به دلیل تغییر در صندلی کارگردانی این فیلم می باشد. کالین تروورو (Jurassic World) از کارگردانی این فیلم کناره گیری کرده و حال کارگردان فیلم Star Wars: Episode VII – The Force Awakens (جنگ ستارگان: قسمت ۷: نیرو بر می خیزد) یعنی جی جی آبرامز به طور رسمی صندلی کارگردانی فیلم را بدست گرفته است.

تام مک کارتی – نویسنده ی Christopher Robin (کریستوفر رابین)

تاریخ اکران فیلم جنگ ستارگان: قسمت ۹ به فیلم اکشن زنده علاءالدین داده شده است. فیلم آرتمیس فاول نیز برای اکران در فصل تابستان سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده و فیلم کریستوفر رابین نیز یک سال قبل از آن به اکران در خواهد آمد.

فیلم علاءالدین در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۸ (۲۴ می ۲۰۱۹) به اکران در خواهد آمد. چند ماه پس از این فیلم، فیلم آرتمیس فاول در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به روی پرده نقره ای می آید. فیلم کریستوفر رابین نیز یک سال زودتر از این فیلم ها و در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ (۳ آگوست ۲۰۱۸) به اکران در می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *