بیاتومگ – کمپانی های دیزنی و پیکسار تریلر و پوستر جدیدی از انیمیشن مشترک خود یعنی Coco (کوکو) را منتشر کرده اند که در ادامه می توانید این تریلر و پوستر را مشاهده یا دانلود کنید.

داستان انیمیشن کوکو از این قرار است که میگل (آنتونی گونزالس) در تلاش است تا بر خلاف ممنوعیت های خانواده ی سنتی اش در زمینه ی موسیقی به خواننده ای برجسته مانند الگویش، ارنستو د لا کروز (بنجامین برت) تبدیل شود. میکل از به اثبات رساندن استعدادش نا امید است که در ادامه و در پی برخی از اتفاقات عجیب خود را در سرزمین جدید و رنگارنگی می بیند. او در این راه با فردی به نام هکتور (گائل گارسیا برنال) آشنا می شود و این دو نفر سفری خارق العاده برای پی بردن به رازهای پشت پرده ی تاریخچه ی خانواده ی میگل را آغاز می کنند. رنه ویکتور نیز در ادمه ی انیمیشن نقش مادر بزرگ کوکو یعنی ابلیتا را بر عهده دارد.

لی انکریچ (کارگردان انیمیشن داستان اسباب بازی ۳) به همراهی آدرین مولینا (طراح داستان انیمیشن دانشگاه هیولاها) کارگردانان انیمیشن کوکو می باشند و این انیمیشن مشترک دیزنی و پیکسار به تهیه کنندگی دارلا کی. اندرسون (تهیه کننده ی انیمیشن داستان اسباب بازی ۳) در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ (۲ آذر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

تریلر انیمیشن Coco (کوکو)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

پوستر انیمیشن

انیمیشن Coco (کوکو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *