خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم John Wick: Chapter Three اعلام شد

تاریخ اکران فیلم John Wick: Chapter Three اعلام شد

۰

بیاتومگ – کمپانی لاینزگیت امروز به طور رسمی اعلام کرده است که فیلم جدید جان ویک یعنی John Wick: Chapter Three (جان ویک: فصل سه) در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. فیلمی که بار دیگر توسط این کمپانی ساخته می شود و کیانو ریوز نیز مانند سابق نقش اول فیلم خواهد بود، خبر خوب برای فیلم نیز می تواند عدم اکران فیلم دیگری در زمان اکران آن باشد.

بعد از ساخت و اکران اولین فیلم جان ویک مشخص بود که این فیلم به یک عنوان سینمایی تبدیل خواهد شد. فیلم جان ویک ۱ در سال ۲۰۱۴ اکران شد و فروش جهانی ۸۸ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد، دومین فیلم جان ویک نیز که سال گذشت اکران شد، موفقی به فروش جهانی ۱۷۱.۵ میلیون دلاری شده است.

در فیلم جان ویک ۲، کیانو ریوز نقش اصلی که آدمکشی حرفه ای است را بازی می کند. او از کار خود را بازنشسته کرده است، اما مجبور می شود تا به خاطر مسائلی دوباره به دنیای خشن سابق خود بازگردد و برای انجام عملیات خود به رم می رود تا با دشمنان خطرناک خود رو به رو شود.  در فیلم جان ویک ۲ بازیگران دیگری چون کامن، لورنس فیشبرن، ریکاردو اسکامارچیو، روبی رز، لنس ردیک، بریجت مویناهان، فرانک نرو، جان لگویزامو و یان مک شین حضور داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *