بیاتومگهیو جکمن اولین تصویر از فیلم بیوگرافی و سیاسی The Front Runner (پیشتاز) به کارگردانی جیسون ریتمن را به اشتراک گذاشته است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید. جکمن در این فیلم نقش گری هارت، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۹۸۸ آمریکا را بازی می کند که زمانی که درگیر رسوایی جنسی شد، کمپین انتخاباتی اش از هم پاشید. این رسوایی به یکی از بزرگترین داستان های قرن تبدیل شده است.

فیلم پیشتاز که براساس رمان All the Truth is Out: The Week Politics Went Tabloid by Matt Bai است، به زندگی گری هارت از روزی که به عنوان سناتور کلورادو انتخاب شد تا تلاشش برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ میلادی می پردازد. زمانی که خبر رابطه وی با مدلی به نام دونا رایس در مطبوعات مشروع و قانونی پخش شد، او پیشتاز انتخابات بود. این خبر ها سبب شد تا او به سر تیتر روزنامه ها تبدیل شود. هارت مجبور شد تا از نامزدی برای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کند و به مایکل دوکاکیس اجازه دهد تا نامزد این حزب باشد. هر چند، در نهایت، دوکاکیس نیز توسط نامزد جمهوری خواه جورج اچ دبلیو بوش شکست خورد.

هیو جکمن در این فیلم بیوگرافی در مورد صعود و سقوط گری هارت نقش وی را بازی می کند و حال نیز اولین تصویر از این فیلم را منتشر کرده است. دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل ورا فارمیگا، جی کی سایمونز، کیتلین دِوِر، مایک جاج، سارا پاکستون و کوین پولاک می باشد. در تصویر، هیو جکمن در نقش هارت را مشاهده می کنیم که در مقابل جمعیتی متشکل از جوانان مشغول سخن رانی و بحث است.

اولین تصویر فیلم The Front Runner (پیشتاز)

فیلم The Front Runner (پیشتاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *