بیاتومگ – شبکه سی دبلیو تصاویر قسمت ابتدایی فصل ۳ سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) را منتشر کرده است که افسانه ها را به همراه جولین سزار با بازی سایمون مرلز در ساحل نشان می دهد. در گالری زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید. سریال در فصل اول به مبارزه بین افسانه ها و وندال سویِج پرداخت و در فصل دوم نیز شکست لژیون اف دوم را به تصویر می کشد که با نیزه سرنوشت، واقعیت را بازنویسی کردند.

با این حال، تلاش های افسانه های برای حفظ جریان زمان بدون عواقب نبوده است. تیم با تعامل با گذشته های خودشان، یک تصمیم سنگین گرفتند که زمان را شکست و به دنبال آن، ناهنجاری های زمانی ایجاد شد که به نحوی تیم باید آنها را رفع کند.

تصاویر تازه منتشر شده توسط شبکه سی دبلیو مربوط به قسمت افتتاحیه فصل سوم سریال افسانه های فردا است که به نام Aruba-Con می باشد. عنوان این قسمت رجوعی به فصل دوم سریال و به خصوص قسمت افتتاحیه آن است که در آن، روری ادعا می کند که می خواهد تعطیلات خود را در آروبا به سر کند. البته دیگر مشکلات تا به این لحظه به پایان رسیده است. این گونه به نظر می رسد که سرانجام روری به تعطیلات خود دست یافته است و این موضوع را می توانیم از تصاویر متوجه شویم.

پخش فصل سوم سریال افسانه های فردا از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ (۱۰ اکتبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

تصاویر قسمت ابتدایی فصل ۳ سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *