خانه آخرین خبرها دیمون لیندلوف از آغاز پیش تولید سریال Watchmen (نگهبانان) خبر می دهد

دیمون لیندلوف از آغاز پیش تولید سریال Watchmen (نگهبانان) خبر می دهد

۰

بیاتومگ – اگر چه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است ولی دیمون لیندلوف (Lost, The Leftovers) اشاره ای آشکار کرده که پیش تولید سریال Watchmen (نگهبانان) برای شبکه اچ بی او آغاز شده است. این خبر در اینستاگرام این نویسنده منتشر شده و وی با انتشار یک تصویر که بلافاصله برای طرفداران کمیک این اثر قابل تشخیص است، از شروع پیش تولید خبر داده است. لازم به ذکر است که از آنجا که هنوز این خبر به صورت رسمی اعلام نشده است، احتمال آن وجود دارد که این خبر مربوط به آغاز سریال جدید دیگری باشد.

نگهبانان که یکی از تاثیر گذارترین عناوین در دنیای کمیک می باشد، می تواند برای تغییر روش و رفتار خود در رمان های گرافیکی و کتاب های کمیک اعتبار زیادی بدست بیاورد. این اثر که نوشته الن مور و تصویر گری دیو گیبونز در سال ۱۹۸۶ می باشد، به طور دقیقی به تفسیر اجتماعی از ماهیت خود ابر قهرمان ها می پردازد و در عین حال، داستانی جذاب را فراهم می آورد. پس از چندین تلاش برای ساخت فیلمی سینمایی از این اثر، سرانجام زاک اسنایدر در سال ۲۰۰۹ فیلم نگهبانان را ساخت که بازخورد های متفاوتی داشت ولی در فروش خود خیر کننده بود و نسبت به کتاب های کمیک از لحاظ محتوا و ظاهر بسیار وفادار مانده بود. با این حال، در اوایل سال جاری بود که گزارش شد دیمون لیندلوف در حال مذاکره با شبکه اچ بی او برای ساخت سریالی از این اثر در قالب یک مینی سریال می باشد.

از آن زمان، جزییات بیشتری در مورد این پروژه منتشر نشده بود، و به مرور زمان لیندلوف نیز حضور خود را در این پروژه کم رنگ تر می کرد، تا اینکه امروز، با انتشار تصویری در صفحه رسمی لیندلوف همه چیز تغییر کرد. این تصویر را در زیر می توانید مشاهده کنید.

سریال Watchmen (نگهبانان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *