بیاتومگ – فصل جدید سریال Gotham (گاتهام) سرانجام بروس وین را در برابر برخی از بزرگترین دشمنانش قرار خواهد داد. در طی سه فصل اول، بروس وین به تدریج مهارت هایی را یاد می گرفت که روزی برای نجات شهر گاتهام به آنها نیاز خواهد داشت. در فصل چهارم سریال، سرانجام این میلیاردر جوان با لباسی تازه به خیابان ها پا می گذارد و به مبارزه با جرائم می پردازد. قبلا نیز اشاره شده بود که شروری که در این فصل در برابر بروس وین و جیم گوردون قرار خواهد گرفت خیلی شرور خواهد بود.

در مصاحبه ای با بازیگر سریال گاتهام دیوید مازوز در مورد جایگاه بروس وین در فصل چهارم صحبت شده است و این بازیگر نیز به وضوح بیان کرده است که کاراکترش در مسیری با مقصد تبدیل شدن به بتمن قرار دارد. بروس وین سرانجام پا به میدان می گذارد و به مبارزه با جنایت ها می پردازد و در این میان، با برخی از دشمنان آینده خود نیز به مبارزه بر می خیزد.

سریال Gotham (گاتهام)

دیوید مازوز بیان می کند:

“راس الغول بزرگترین دشمن بتمن است. او قصد دارد تا بتمن را در میان شکنجه روحی قرار بدهد.”

دیوید مازوز همچنین در مورد بازی شخصیت راس الغول به دست الکساندر سیدیک سخن گفته است. از وی پرسیده شد که آیا شخصیت راس الغول با بازی الکساندر سیدیک شرورترین نسخه از این کاراکتر در دنیای فیلم و سریال خواهد بود. او می گوید:

“بله. قطعا. من می توانم بگویم که او شیطانی ترین راس الغول است. این راس الغول کار های بسیار ترسناک و ستیزانه ای انجام می دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *