خانه آخرین خبرها سریال The Deuce (شیطان) برای فصل دوم تمدید شد

سریال The Deuce (شیطان) برای فصل دوم تمدید شد

۰

بیاتومگ – شبکه اچ بی او به ساخت فصل دوم سریال The Deuce (شیطان) ساخته دیوید سایمون و جورج پلکانوس چراغ سبز نشان داده است. این سریال با بازی جیمز فرانکو، مگی جیلنهال، بنگا اکینگبه، گری کار، دومینیک فیشبک، مارگاریتا لویوا، امیلی مید، متد مان و تعداد دیگری می باشد. سریال شیطان به تصویرگری ظهور و آغاز صنعت پورن در شهر نیویورک در دهه ۷۰ میلادی می پردازد.

فصل اول این سریال که در حال حاضر در حال پخش می باشد دارای ۸ قسمت است و دو قسمت از آن پخش شده است. حال شبکه اچ بی او به طور رسمی اعلام کرده است که سریال شیطان برای فصل دوم تمدید خواهد شد و سازندگان سریال یعنی سایمون و پلکانوس شانس آن را دارند تا تصویرگری چند چهره ای خود از صنعت پورن و اوضاع جنایت کارانه و مرموز شهر نیویورک در دهه ۷۰ میلادی را باز تر کنند. مدیر برنامه ریزی شبکه اچ بی او یعنی کیسی بلویز در مورد تمدید این سریال برای فصل دوم می گوید:

“ما بسیار هیجان زده ایم تا همکاری خود با داستان سرایی استادانه جورج سایمون و جورج پلکانوس ادامه بدهیم. بر خلاف سایرین، استعداد منحصر به فرد آنها برای مخاطبان غرق در دنیای تاریک و عجیب غریب شان، احتمالی درخشان به ارمغان آورده است. با وجود قرار گرفتن مگی جیلنهال و جیمز فرانکوی با استعداد در راس بازیگران استثنایی این سریال، ما برای کاوش عمیق تر در این داستان فریبنده بسیار مشتاق هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *