خانه آخرین خبرها لیندا همیلتون برای بازی نقش سارا کانر به فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) باز خواهد گشت

لیندا همیلتون برای بازی نقش سارا کانر به فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) باز خواهد گشت

۰

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، لیندا همیلتون که در اولین و دومین فیلم نابودگر نقش سارا کانر را ایفا کرده بود، برای بازی همین نقش به جدید ترین دنباله این سری فیلم محبوب یعنی فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) به کارگردانی تیم میلر (Deadpool) خواهد پیوست.

لیندا همیلتون نقش سارا کانر را برای اولین بار در فیلم The Terminator (نابودگر) در سال ۱۹۸۴ به تصویر کشید. سارا کانر یک پیشخدمت جوان بود که توسط ربات قاتلی از آینده با بازی آرنولد شوارتزنگر در حال شکار شدن بود زیرا مقدر بود که او در آینده فرزندی به دنیا می آورد که رهبری ارتش انسان ها در برابر ربات ها را بر عهده خواهد داشت.

او بار دیگر همین نقش را در فیلم Terminator 2: Judgment Day (نابودگر: روز داوری) به تصویر کشید، که در آن کانر بسیار ورزیده تر شده بود و با نسخه متفاوتی و بازسازی شده ای از آن ربات همکاری می کرد تا از پسر خود در برابر تهدید های جدید از آینده محافظت کند. اگر چه این آخرین حضور همیلتون در این نقش بود، ولی این نقش کار خود را ادامه داد.

لیندا همیلتون – فیلم Terminator (نابودگر)

این نقش با بازی لینا هیدی (Game of Thrones) در سریال The Sarah Connor Chronicles (رویدادنامه سارا کانر) و با بازی امیلیا کلارک (Game of Thrones) در فیلم بازسازی نه چندان خوب Terminator: Genisys (نابودگر: جنسیس) حضور داشت.

به نظر می رسد که فیلم جدید یا ششمین فیلم نابودگر به ریشه های این سری فیلم باز خواهد گشت. بنا بر گزارش ها، جیمز کامرون، کارگردان دو فیلم اول نابودگر و تهیه کننده فیلم ششم آن، بیان کرده است که لیندا همیلتون برای فیلم ششم نابودگر باز خواهد گشت. قبلا نیز از حضور آرنولد شوارتزنگر در این فیلم خبر داده شده بود. ظاهرا فیلم نابودگر ۶ قرار است که دنباله ای مستقیم برای فیلم دوم نابودگر یا روز داوری باشد. کامرون همچنین اظهار داشته که امیدوار است این فیلم آغاز گر یک سه گانه تازه باشد و برای همین نیز آنها به دنبال بازیگران جوان برای به دست گرفتن نقش ها در فیلم های بعدی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *