بیاتومگ – تیزر تازه ای از سریال The Punisher (مجازاتگر) منتشر شده است که مجازاتگر را در حال شکار کردن نشان می دهد. از آنجا که فرانک کسل در سریال The Defenders (مدافعان) که سریالی در مورد تیم شدن قهرمانان خیابانی مارول/نتفلیکس است، حضور نداشت، بسیاری از طرفداران بسیار مشتاق هستند تا بار دیگر شاهد مجازاتگر باشند. خوشبختانه این طرفداران زیاد منتظر نخواهد بود و سریال مستقل مجازاتگر در اواخر امسال پخش خواهد شد.

هنوز تاریخ پخش دقیقی برای فصل اول سریال مجازاتگر مشخص نشده است ولی از آنجا که جزییات و تریلر های بیشتر و بیشتری برای این سریال در حال پخش شدن است، احساس می شود که به زودی تاریخ پخش سریال نیز مشخص خواهد شد. و از آنجا که تنها چندین ماه تا پایان سال ۲۰۱۷ مانده است، احتمال می رود که کمپانی مارول و نتفلیکس زود تر از انتظار طرفداران، این سریال را پخش کنند.

همانطور که همه منتظر پخش این سریال می باشند، تیزر تازه ای از این سریال منتشر شده است. پس از انتقام سخت از کسانی که همسر و فرزندش را به قتل رسانده اند، فرانک کسل (جان برنتال) توطئه ای را کشف می کند که به مراتب عمیق تر از دنیای جنایی زیر شهر نیویورک است. در حال حاضر او در سراسر شهر به عنوان مجازاتگر شناخته می شود و او باید حقیقت در مورد بی عدالتی هایی که گریبان گیر خانواده های بیشتری شده است را کشف کند. تیزر تازه را در زیر با دو کیفیت می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

تیزر سریال The Punisher (مجازاتگر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *