بیاتومگ – تریلر تازه ای برای فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این تریلر شاهد بازگشت دنیای جومانجی می باشیم. این فیلم محصول سونی پیکچرز دنباله یا بازسازی فیلم سال ۱۹۹۵ با بازی رابین ویلیامز ولی همراه با یک چرخش است. بر خلاف فیلم اول، فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید در درون دنیای بازی مجازی جای گرفته است. در این فیلم، جومانجی یک بازی ویدیویی از مد افتاده است که چهار دانش آموز بی قید و بند به طور اتفاقی با آن برخورد و درون آن گرفتار می شوند. دواین جانسون، کوین هارت، جک بلک و کارن گیلان نقش این چهار دانش آموز را در دنیای جومانجی بر عهده دارند و مخاطبان را در این سفر رهبری می کنند.

از همان آغاز بازخورد های منفی زیادی در مورد این پروژه وجود داشته است، و اولین تریلر فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید نیز بازخورد های متفاوتی را بدست آورد. ایده بازگشت دنیای جومانجی به روی پرده نقره ای جذاب و خوش نما بود ولی تن و تغییرات متمایل به اکشن در این دنباله/بازسازی، برخی از علاقه مندان را نگران کرده است. حال تریلر تازه ای از این فیلم منتشر شده است تا تلاش کنند تا مخاطبان بیشتری را جذب خود کند.

کمپانی سونی پیکچرز به طور رسمی دومین تریلر فیلم جومانجی جدید را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید. از آنجا که تریلر اول به معرفی کاراکتر های دانش آموز و اساس داستان فیلم پرداخت، این تریلر به معرفی کاراکتر های داخل بازی، داستان و اکشن می پردازد. فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید در تاریخ ۲۹ آذر ۲۰۱۷ (۲۰ دسامبر ۲۰۱۷) به روی پرده نقره ای خواهد رفت.

تریلر دوم فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *