بیاتومگ – تریلر کاملی برای سریال The Punisher (مجازاتگر) توسط کمپانی نتفلیکس و مارول منتشر شده است که مملو از اکشن و خشونتی است که طرفداران انتظار داشتند. جان برنتال با شروع کار خود در نقش فرانک کسل/مجازاتگر در فصل دوم سریال Daredevil (دردویل) طرفداران را مجذوب خود کرد و بلافاصله، موج درخواستی برای ساخت نسخه فرعی سریالی در مورد کاراکتر مجازاتگر آغاز شد. مارول و نتفلیکس نیز به سرعت به این درخواست ها پاسخ دادند و به ساخت سریال مستقل مجازاتگر چراغ سبز نشان دادند تا این ضد قهرمان سریال مستقل خود را با فصلی شامل ۱۳ قسمت آغاز نماید.

از آنجا که انتظارات زیادی برای دیدن دوباره فرانک کسل وجود دارد، طرفداران مشتاقانه منتظر پخش این سریال بر روی نتفلیکس می باشند. با این حال، کمپانی نتفلیکس و مارول در مورد تاریخ پخش این سریال به طور خاصی سکوت پیشه کرده اند و تا به حال هیچ تاریخ پخشی برای آن اعلام نکرده اند.

کمپانی نتفلیکس به طور رسمی تریلری برای اولین فصل از سریال مجازاتگر عرضه کرده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این تریلر، شدت و نیرومندی به حد قابل توجهی بالا رفته است. بر خلاف ویدیو های مرموز و آرامی که قبلا منتشر شده بود، این تریلر مزین به آهنگ One از گروه متالیکا است و به طور ویژه ای در قالب سریال مجازاتگر جای گرفته است.

تریلر سریال The Punisher (مجازاتگر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *