بیاتومگ – کمپانی سونی پیکچرز پوستر جدیدی از دنباله فیلم جومانجی یعنی Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید این پوستر را مشاهده یا دانلود کنید.

در ماجراهای جدید فیلم جومانجی، چهار نوجوان درگیر دنیای جومانجی هستند، آن ها در جنگل آمازون با کرگدن ها، مارهای بزرگ و خطرات زیاد دیگری دست و پنجه نرم می کنند و برای نجات باید به شخصیت های بازی تبدیل شوند، اسپنسر (دواین جانسون) به یک کاشف شجاع تبدیل شده، فریج (کوین هارت) نقش یک نابغه کوچک را بازی می کند، بتنی (جک بلک) به یک کتاب فروش و مارتا (کیرن گیلن) نیز به یک جنگجوی آمازون تبدیل می شود، اما آن ها وقتی درگیر این بازی می شوند، با موضوعاتی رو به رو می شوند که اصلا انتظارش را نداشته اند.

از جمله بازیگران دیگری که در فیلم جدید جومانجی حضور دارند می توان به نیک جوناس، داریوش بلین، مدیسون ایسمن، الکس وولف و مورگان ترنر اشاره کرد.

فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید به کارگردانی جیک کاسدن و فیلمنامه نویسی کریس مک کنا، اریک سامرز، اسکات روزنبرگ و حف پینکر قرار است در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۹ آذر ۱۳۹۶) اکران شود.

پوستر فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

یک دیدگاه

  1. Maria Smith

    ۱۳ مهر, ۱۳۹۶ در ۰۵:۰۱

    Very informative blog.

    I would like to thank you for the information.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *