بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم برای سومین فیلم از فیلم های دونده هزارتو به نام فیلم The Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ) تیزری منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. لازم به ذکر است که تریلر کامل این فیلم فردا منتشر خواهد شد.

اولین قسمت از سری فیلم های دونده هزارتو که اقتباسی از سری کتاب هایی به همین نام نوشته جیمز دشنر است، در سال ۲۰۱۴ و در اوج فیلم های سینمایی اقتباسی از روی کتاب های نوجوانان علمی-تخیلی اکران شد. دو فیلم ابتدایی سری فیلم های The Hunger Games (بازی های عطش) بسیار موفقیت آمیز بودند و به دنبال آن نیز سری فیلم های Divergent (ناهمتا) شروع به کار کرد. اگر چه فیلم دونده هزارتو همانند این فیلم ها بزرگ و موفقیت آمیز نبود، ولی به اندازه کافی در گیشه درخشید و توانست نظر منتقدان و همچنین مخاطبان را به خود جلب کند.

به همین ترتیب، دنباله فیلم اول یعنی فیلم The Maze Runner: The Scorch Trials (دونده هزارتو: مشقت های اسکرچ) در سال ۲۰۱۵ به روی پرده نقره ای آمد و سپس، فیلم سوم یعنی علاج مرگ نیز در ابتدا انتظار می رفت که در اوایل سال ۲۰۱۷ اکران شود. با این حال، به هنگامی که بازیگر فیلم دیلن اوبرایان در سر صحنه فیلم سوم آسیب دید، تولید فیلم با تاخیر رو به رو شد تا اینکه در نهایت فیلم برای اوایل سال ۲۰۱۸ اکران شود. حال کمپانی فاکس قرن بیستم برنامه های تبلیغاتی خود را برای این فیلم آغاز کرده است که شامل تیزر زیر می شود. فیلم دونده هزارتو ۳ در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تیزر فیلم The Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *