خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم I, Tonya (من، تونیا) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم I, Tonya (من، تونیا) مشخص شد

۰
مارگو رابی - فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت)

بیاتومگ – فیلم بیوگرافی تونیا هاردینگ یعنی فیلم I, Tonya (من، تونیا) با بازی مارگات رابی در نقش اسکیت باز نمایشی المپیک، در دسامبر امسال اکران خواهد شد تا برای شرکت در فصل جوایز و مراسم امسال واجد شرایط باشد.

پس از اینکه مارگات رابی در سریال کوتاه و درام Pan-Am محصول شبکه ان بی سی در سال ۲۰۱۱، نمایش و ارائه ای خیره کننده ای عرضه کرد، طولی نکشید که این بازیگر استرالیایی وارد دنیای سینما شود. بازی او در در کنار لئوناردو دی کاپریو در فیلم بیوگرافی، جنایی و درام The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی در سال ۲۰۱۳ به شهرت او افزود.

مارگات رابی – فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت)

به دنبال نقش آفرینی محکمی در مقابل ویل اسمیت در فیلم جنایی درام Focus (تمرکز) در سال ۲۰۱۵ و حضور کوتاه و خاطره انگیزی در نقش خودش در فیلم The Big Short (رکود بزرگ) در همان سال و سپس بازی اش در نقش یکی از محبوب ترین شخصیت های شرور دنیای دی سی یعنی هارلی کویین در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)، مارگات رابی به یکی از برترین بازیگران در هالیوود تبدیل شد. حال نیز او قرار است که نقش تونیا هاردینگ را در فیلم بیوگرافی وی و در مورد رسوایی ورزشی قبل از المپیک زمستانی سال ۱۹۹۴ به تصویر بکشد.

بنا بر گزارش ها، فیلم من، تونیا در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۶ (۸ دسامبر ۲۰۱۷) در لس آنجلس و نیویورک به اکران در خواهد آمد تا برای حضور در مراسم های جوایز امسال، به خصوص ۹۰ مین مراسم اسکار واجد شرایط باشد. این فیلم به طور سراسری در ژانویه سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *