بیاتومگ – اگر چه هنوز یک سال و نیم تا زمان اکران فیلم Godzilla 2 (گودزیلا ۲) یعنی فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: شاه هیولاها) فاصله داریم ولی کارگردان مایکل دوگرتی تصویر تازه ای از این فیلم منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. در گذشته تصاویری از پشت صحنه این فیلم درز کرده بود ولی این تصویر به طور رسمی توسط کارگردان فیلم منتشر شده و به نحوی می توان آن را تصویری از گودزیلا به حساب آورد.

از آنجا که اولین فیلم گودزیلا در سال ۲۰۱۴ در فروش جهانی خود به مبلغ ۵۲۰ میلیون دلار دست یافت و توانست در میان طرفداران دنیای هیولایی بازخورد های بسیار خوبی دریافت کند، در ساخت دنباله آن هیچ شک و تردیدی وجود نداشت. مدتی فکر می شد که این فیلم اولین گام برای ساخت دنیای هیولایی کمپانی یونیورسال خواهد بود که هیولاهای کلاسیک را باز آفرینی می کند و آنها را در مقابل یکدیگر قرار می دهد. این حدس و گمان ها به سرعت به یقین تبدیل شدند زیرا اتصال هایی بین این فیلم و فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) آشکار شد. با اطلاعات تازه بدست آمده و صحبت های کارگردان فیلم، حال می دانیم که این فیلم، یک جشن هیولایی به همراه چندین موجود و هیولا است.

مایکل دوگرتی تصویر تازه ای را منتشر کرده که گودزیلای در حال کامل شدن را نشان می دهد. هنوز کار های کامپیوتری زیاد باید انجام شود تا بتوان این تصویر را به گودزیلای اصلی تبدیل کرد. فیلم گودزیلا: شاه هیولا ها در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹) بر روی پرده نقره ای اکران می شود.

اولین تصویر فیلم Godzilla 2 (گودزیلا ۲)

فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: شاه هیولاها)

یک دیدگاه

  1. Milana Travis

    ۳ آبان, ۱۳۹۶ در ۱۴:۲۲

    Thank you very much for your blog.

    I enjoyed reading this article.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *