بیاتومگ – شبکه هیستوری اولین تریلر از سریال جدید درام خود یعنی سریال Knightfall منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید. پخش این سریال از تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۷ (۱۵ آذر ۱۳۹۶) شروع خواهد شد.

این سریال ۱۰ قسمته حاصل همکاری استودیوهای A+E، The Combine و Midnight Radio با همراهی جرمی رن می باشد و بینندگان را درگیر مسائل نظامی، سیاسی، جنگی و شوالیه های تمپلار قرون وسطایی خواهد کرد.

سریال نایت فال بعد از سقوط شهر Acre شروع می شود، شهری که آخرین پایگاه شوالیه ها در سرزمین مقدس و البته محل گم شدن جام مقدس نیز می باشد. سال ها بعد سر نخی از محل این جام به دست می آید و شوالیه های تمپلار به رهبری شوالیه ای شجاع و قدرتمند (تام کالن) راهی ماموریتی برای یافتن آن می شوند.

سریال بر روی مسائلی چون سیاست، فداکاری، عشق، قدرت و انتقام پیرامون شوالیه های تمپلار می پردازد و به دنیای عمیق این برادران افسانه ای و جنگیدن های آن ها در کنار هم می پردازد و در تلاش برای نشان دادن زندگی این افراد خواهد بود، زندگی که شامل جنگ های آن ها در سرزمین مقدس، رویارویی شان با پادشاه فرانسه و … خواهد بود، مسائلی که هیچ گاه تاکنون به طور کامل به آن ها پرداخته نشده است.

علاوه بر  کالن بازیگران دیگری چون پادریک دیلین (The Wind That Shakes the Barley و The Tudors) در نقش گاوین، یکی از بهترین شمشیر زنان در بین شوالیه ها و سیمون مرلز (Spartacus, Dominion) در نقش تنکرید، یکی از شجاع ترین شوالیه های تمپلار، در سریال نایت فال حضور دارند.

تریلر سریال Knightfall

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *