بیاتومگ – شبکه ی فاکس کلیپی شش دقیقه ای از اولین قسمت فصل ۱ سریال مردان ایکس که نام آن The Gifted (با استعداد) می باشد، منتشر کرده است که در ادامه می توانید این کلیپ را مشاهده یا دانلود کنید، سریالی که کارگردان آن برایان سینگر (کارگردان چهار فیلم سینمایی از سری مردان ایکس) می باشد.

از جمله بازیگرانی که در سریال با استعداد حضور دارند می توان به استیون مویر، امی اکر، پرسی هاینز وایت، شان تیل، بلیر ردفورد، جیمی چانگ (در نقش بلینک) و ناتالی الین لایند (در نقش پولاریس) اشاره کرد.

این سریال که محصولی مشترک از همکاری کمپانی فاکس قرن بیستم و استودیو مارول می باشد بر روی دو خانواده ی معمولی (با بازی مویر و اکر در سریال) تمرکز دارد، که متوجه می شوند فرزندانشان دارای قدرت خاصی و یا جهش یافتگی هستند، آنها نیز مجبور می شوند تا برای زنده ماندن و فرار از دست تصمیم های دولت برایشان به شبکه ای زیرزمینی از جهش یافته ها ملحق می شوند.

همانطور که گفته شد کارگردان سریال با استعداد برایان سینگر است، مت نیکس نیز به عنوان تهیه کننده و نویسنده در این سریال حضور دارد، سریالی که پخش آن از ۲ اکتبر ۲۰۱۷ (۱۰ مهر ۱۳۹۶) شروع خواهد شد.

شش دقیقه اول سریال The Gifted (با استعداد)

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *