خانه آخرین خبرها عنوان و خلاصه داستان سه قسمت ابتدایی فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

عنوان و خلاصه داستان سه قسمت ابتدایی فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

۰

بیاتومگ – در آستانه بازگشت سریال، عنوان و خلاصه داستانی برای سه قسمت ابتدایی فصل هشتم سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده است. ریک و گروه متشکل از بازمانده های آخرالزمان زامبی ای، پس از اینکه برای بیشتر فصل هفتم تحت رحمت و بخشش نیگان سنگدل قرار داشتند، سرانجام در قسمت های آینده سریال خود را درگیر جنگی تمام عیار خواهند یافت.

از آنجا که به طور کلی فصل هشتم سریال به نزاع و مناقشه بین ناجیان و الکساندریا اختصاص یافته است، مصاحبه با بازیگران و عوامل سریال وعده فصلی همراه با خشونت، اکشن، کشتار و مرگ زیاد را می دهد. این هیجان بسیار احتمالا در زمان بسیار مناسبی رخ خواهد داد زیرا سریال در پایان فصل هفتم بیننده ها را بسیار ناامید کرد و تعداد بیننده های سریال بسیار افت کرده بودند.

فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

علاوه بر هیجان انتظار برای فصل هشتم سریال مردگان متحرک که پخش آن از اوایل ماه آینده شروع خواهد شد، عنوان و خلاصه داستانی برای سه قسمت ابتدایی فصل جدید سریال منتشر شده است. عنوان این سه قسمت به ترتیب Mercy (بخشش)، The Damned (ملعون) و Monsters (هیولاها) می باشد. در زیر می توانید خلاصه داستان مرتبط با هر کدام از این قسمت ها را مشاهده کنید.

قسمت ۱ فصل ۸ با عنوان “بخشش”: ریک و گروهش به همراه هیلتاپ و کینگدوم با یکدیگر متحد می شوند تا با نیگان و ناجیان به مبارزه برخیزند.

قسمت ۲ فصل ۸ با عنوان “ملعون”: طرح شامل ساکنان الکساندریا، هیلتاپ و کینگدوم فاش می شود؛ همانطور که ریک مبارزه را ادامه می دهد، با چهره آشنایی برخورد می کند.

قسمت ۳ فصل ۸ با عنوان “هیولاها”: نزاع و مناقشه با ناجیان منجر به عواقب و پیامد های غیر عمدی برای هیلتاپ، کینگدوم و الکساندریا می شود؛ اخلاقیات در زمان جنگ مکارانه و خدعه آمیز می باشند.

شروع فصل هشتم سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ (۲۲ اکتبر ۲۰۱۷) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *