خانه آخرین خبرها خلاصه داستان فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)

خلاصه داستان فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)

۰

بیاتومگ – اولین خلاصه داستان رسمی برای فیلم دوم حاشیه اقیانوس آرام یعنی فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) توسط کمپانی های یونیورسال و لجندری پیکچرز منتشر شده است که به نبرد بعدی یِگر برای نجات زمین و خلبان هایی که فرماندهی را به دست گرفته اند اشاره می کند.

گیلرمو دل تورو با ساخت فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام)، فیلمی در مورد مبارزه حماسی ربات با هیولا، در چندین سال پیش توانست سنگ بنای سری فیلمی موفق را بنا نهد. اگر چه این فیلم در داخل آمریکا با استقبال گرمی رو به رو شد ولی این فروش خارج از آمریکای فیلم بود که سبب ساخت دنباله ای برای آن شد.

کمپانی لجندری و یونیورسال به تازگی خلاصه داستانی برای فیلم دوم حاشیه اقیانوس آرام منتشر کرده اند و انتظار می رود که تریلر فیلم نیز در جشنواره فیلم کمیک کان نیویورک در آخر این هفته به نمایش در بیاید. جزییات بسیار زیادی از داستان فیلم در این خلاصه داستان آشکار شده ولی کاملا واضح است که آنها امیدوارند تا با فیلم، بازیگران و مقیاس بزرگ تر، سود و بازخورد بزرگتری را نیز بدست بیاورند.

فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)

خلاصه داستان فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان به این صورت است که:

“درگیری و نبرد جهانی بین هیولاهای بسیار کشنده و ابر ماشین های با خلبان انسان که برای درهم شکستن آن هیولاها ساخته شده اند تنها مقدمه ای بر هجوم تمام عیار به انسانیت بوده است.”

“جان بویگا (Star Wars: The Force Awakens) نقش شورشی ای به نام جیک پنتوکست را بازی می کند، یک خلبان شکاری موعود که پدر افسانه ایش برای اطمینان از پیروزی انسانیت در برابر هیولایی به نام کایجو جان خود را داده است. از آن زمان، جیک آموزش خود را رها کرده است تا فقط درگیر دنیای جرم و جنایت شود.”

“ولی به هنگامی که تهدیدی غیر قابل توقف از بند رها شده تا شهروندان ما را از بین ببرد و جهان ما را به زانو در آورد، توسط خواهر نه چندان صمیمی اش یعنی ماکو موری (رینکو کیکوچی) به او آخرین فرصت برای زنده کردن میراث پدرش داده می شود. خواهر وی، گروهی از نسل جدید خلبانان شجاع را رهبری می کند که در سایه جنگ بزرگ شده اند. همانطور که آنها به دنبال عدالت می باشند، تنها امید آنها، اتحاد با یکدیگر برای طغیانی جهانی در برابر نیرو های مهاجم می باشد.”

“در این بین، خلبان رقیب با استعدادی به نام لمبرت (اسکات ایستوود) و هکر ۱۵ ساله ای به نام آمارا (کایلی اسپنی) به جیک می پیوندند، و این قهرمانان به تنها خانواده او تبدیل می شوند. آنها بر می خیزند و به قدرتمندترین نیروی دفاعی که تا به حال بر روی زمین دیده شده تبدیل می شوند، آنها وارد مسیری برای ماجراجویی ای بسیار تماشایی و بزرگ می شوند.”

“فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان به کارگردانی استیون اس دی نایت (Daredevil, Spartacus) است و دیگر بازیگران آن شامل جینگ تیان، برن گورمن، آدریا آرونا و چارلی دی می باشد.”

فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان در ۳ فروردین ۱۳۹۷ (۲۳ مارس ۲۰۱۸) به روی پرده نقره ای خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *