خانه آخرین خبرها کیت وینسلت به دنباله های فیلم Avatar (آواتار) پیوست

کیت وینسلت به دنباله های فیلم Avatar (آواتار) پیوست

۰

بیاتومگ – بازیگر برنده جایزه اسکار کیت وینسلت برای بازی در نقشی تازه در دنباله های فیلم Avatar (آواتار) ساخته جیمز کامرون انتخاب شده است. پس از سال ها آماده سازی، سرانجام دنباله های فیلم آواتار سال ۲۰۰۹ جیمز کامرون در حال تولید می باشند و اولین دنباله فیلم قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود.

بسیاری از بازیگران فیلم ابتدایی از جمله سم وورتینگتون، زوئی سالدانا، سیگورنی ویور و استیون لنگ برای این پروژه های بلند پروازانه باز خواهند گشت ولی بازیگران تازه ای نیز قرار است به این سری فیلم نو ظهور بپیوندند. گروهی از کودکان برای این فیلم به خدمت گرفته شده اند تا نقش فرزندان نیوی (به انگلیسی: مردم) را به تصویر بکشند و همچنین، دیگر بازیگرانی همچون کلیف کورتیس و اونا چاپلین به جمع بازیگران اضافه شده اند.

کیت وینسلت – فیلم The Dressmaker (خیاط)

جیمز کامرون سعی داشته است تا قبل از شروع تولید، بازیگران درجه یکی را به خدمت بگیرد. اگر چه وی موفق نشد تا جاش برولین را به این پروژه بیاورد، ولی با اضافه کردن کیت وینسلت، یاد همکاری شان در فیلم تایتانیک را زنده کرده است. بنابر گزارش ها، کیت وینسلت برای ایفای نقش رونال به این فیلم پیوسته است. هنوز مشخص نیست که این کاراکتر انسان است یا نِیوی، هر چند، وینسلت توانایی ایفای هر کدام از آنها را دارا می باشد.

جیمز کامرون در مورد انتخاب وینسلت برای نقش رونال اینگونه می گوید:

“از زمان همکاری مان در فیلم Titanic (تایتانیک) برای حدود ۲۰ سال، من و کیت به دنبال پروژه ای بودیم که بتوانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم. فیلم تایتانیک یکی از پر پاداش ترین فیلم ها در دوران فیلمسازی من بوده است. من مشتاقانه منتظر ایفای نقش رونال توسط کیت در فیلم های آواتار می باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *