بیاتومگ – اولین تصویر از فلیسیتی جونز در نقش روث بادر گینزبرگ در فیلم On the Basis of Sex (بر اساس جنسیت) منتشر شده است که مصادف با آغاز تولید فیلم می باشد. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید. فلیسیتی جونز که برای نقش اخیر خود به عنوان جین ارسو در فیلم Rogue One: A Star Wars Story (سرکش یک: داستان جنگ ستارگان) شناخته می شود، در اوایل تابستان امسال در این فیلم جایگزین ناتالی پورتمن شد. مدت کوتاهی پس از آن نیز آرمی همر برای ایفای نقش همسر گینزبرگ به نام مارتی به این فیلم پیوست. از آن زمان نیز دیگر بازیگران شامل کتی بیتس، جاستین تروکس و سم واترستون به فیلم اضافه شدند.

فیلم بر اساس جنسیت، یک وکیل جوان به نام گینزبرگ را دنبال می کند. او با همسر خود همکاری می کند تا پرونده پیشگامانه تبعیض جنسی را به دیوان عالی کشور ببرد. میمی لدر کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و فیلمنامه آن را نیز برادر زاده گینزبرگ یعنی دنیل استیپلمن قلم زده است.

فیلم بر اساس جنسیت در سال ۲۰۱۸ به اکران در خواهد آمد که همزمان با ۲۵ مین سالگرد گینزبرگ در دیوان عالی آمریکا می باشد. با توجه به موضوع فیلم، احتمال آن وجود دارد که این فیلم در مراسم جوایز فیلم بسیار مورد توجه قرار گیرد و با استعداد هایی که در این پروژه دخیل هستند، انتظار حضور فیلم در مراسم اسکار نیز می رود.

تصویر فیلم On the Basis of Sex (بر اساس جنسیت)

فیلم On the Basis of Sex (بر اساس جنسیت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *