خانه آخرین خبرها فیلم Lucy 2 (لوسی ۲) در حال توسعه است

فیلم Lucy 2 (لوسی ۲) در حال توسعه است

۰

بیاتومگ – دنباله ای برای فیلم علمی-تخیلی Lucy 2014 (لوسی) ساخته لوک بسون در حال توسعه می باشد. این فیلم با بازی اسکارلت جوهانسون در نقش کاراکتر اصلی فیلم می باشد، کسی که یک جا به جا کننده مواد مخدر بی میل برای قاچاقچی مواد مخدر کره ای است و به دلیل شرایط ناگواری، کیسه مواد مخدری که در داخل شکمش جاسازی شده بود پاره می شود و سیستم بدن او را آلوده می کند. مواد مخدر به او این اجازه را می دهد که از ۱۰۰ درصد توانایی مغزش استفاده کند، در نتیجه، او توانایی عبور از زمان و فضا و در نهایت تبدیل کردن خودش به یک ابر کامپیوتر را دارا می باشد.

فیلم لوسی در سال ۲۰۱۴ به اکران در آمد. اگر چه این فیلم توانست در فروش داخل آمریکای خود عمدتا خوب ظاهر شود، ولی بیشتر فروش این فیلم مربوط به خارج از آمریکا بود. این فیلم توانست در فروش جهانی خود به مبلغ ۴۶۳ میلیون دلار دست یابد، لازم به ذکر است که بودجه ساخت این فیلم تنها ۴۰ میلیون دلار بوده است.

فیلم Lucy (لوسی)

از آنجا که این فیلم در نظر منتقدان و بیننده ها نیز مورد پسند واقع شده بود، کاملا قابل درک است که چرا لوک بسون اقدام به ساخت دنباله ای برای آن کرده است. حالا و سه سال پس از اکران فیلم اول لوسی، ساخت و توسعه فیلم دوم لوسی در حال پیشرفت است.

مارک اشموگر مدیر کمپانی EuropaCorp گفته است که لوک بسون در حال حاضر فیلمنامه فیلم لوسی ۲ را به پایان رسانده است و آنها در تولید این فیلم رو به جلو حرکت می کنند. هنوز مشخص نیست که آیا آنها برنامه ای برای بازگشت اسکارلت جوهانسون دارند یا خیر. با توجه به آنچه که برای کاراکتر جوهانسون در پایان فیلم اول لوسی رخ داد، جالب است که ببینیم لوک بسون برای فیلم دوم لوسی چه چیزی را آماده کرده است. هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم لوسی ۲ اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *