بیاتومگ – تریلری برای فیلم جنایی و درام Wonder Wheel (چرخ و فلک) ساخته وودی آلن با نقش آفرینی کیت وینسلت منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. اتفاقات این فیلم در پارکی به نام جزیره کونِی در شهر نیویورک و در دهه ۱۹۵۰ میلادی رخ می دهد. این فیلم قبل از اینکه در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۶ (۱ دسامبر ۲۰۱۷) به صورت محدود اکران شود، در جشنواره فیلم نیویورک در همین ماه پخش خواهد شد.

کیت وینسلت در این فیلم نقش جینی را به تصویر می کشد. دیگر بازیگرانی که در فیلم چرخ و فلک نقش آفرینی می کنند، جیم بلوشی در نقش هامپتی شوهر خشن جینی و جونو تمپل در نقش دختر دلسرد جینی به نام کارولینا می باشند. داستان فیلم زمانی آغاز می شود که کارولینا از دست شوهر مجرم و خشن خود می گریزد و باید با پدرش زندگی کند که منجر به مناقشه ای با جینی ناپایدار می شود. جاستین تیمبرلیک نیز نقش یکی از کاراکتر های اصلی فیلم به نام مایکی را بازی می کند که یک نجات غریق با آرزوی تبدیل شدن به یک نویسنده است.

تریلر جدید فیلم چرخ و فلک دو نقطه اصلی و باارزش فیلم را مورد تاکید قرار می دهد، یکی بازی کیت وینسلت که ارزش اسکار گرفتن دارد و دومی، فیلمبرداری استادانه ویتوریو استورارو است. وودی آلن هر گاه که برای ساخت فیلمی مربوط به گذشته انتخاب می شود، به فیلمبرداری و جزییات مربوط به آن دوره بسیار دقت می کند و سعی می کند تا همه چیز را مشابه آن زمان خلق کند.

تریلر فیلم Wonder Wheel (چرخ و فلک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *