بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر و دی سی آخرین بازاریابی برای فیلم Justice League (لیگ عدالت) را آغاز نموده اند. در شروع کار، آنها پنج پوستر تازه از این فیلم منتشر کرده اند و انتظار می رود که تریلر جدید در یکشنبه هفته آینده منتشر شود. برای مدتی طولانی است که طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن کنار هم قرار گرفتن قهرمانان بزرگ دی سی می باشند. دنیای گسترده دی سی که حالا نامش تغییر کرده و نامشخص است، سال گذشته و با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) مقدمه چینی ها را برای فیلم لیگ عدالت انجام داد. در حالی که در فیلم بتمن در برابر سوپرمن تنها نگاهی اجمالی به اعضای لیگ عدالت داشتیم، در پایان فیلم، بتمن و واندر وومن این نیاز را احساس کردند که باید تیمی از ابرقهرمانان را گرد هم بیاورند و همین سبب پایه ریزی اتفاقات فیلم لیگ عدالت شد.

فیلم لیگ عدالت در طی مراحل تولید و همچین پسا تولید دست خوش بررسی و ملاحظات دقیقی بوده است که این موضوعی ناشی از انتظارات حول این پروژه و همچنین تغییر عوامل پشت صحنه پس از اتمام فیلمبرداری اصلی فیلم می باشد. لحن و تن سبک تر، بازنویسی پایان فیلم بتمن در برابر سوپرمن و همچنین تغییراتی در صندلی کارگردانی تنها اندکی از تغییراتی است که این فیلم در طی توسعه و ساخت به خود دیده است. خوشبختانه، تمام این موضوعات پشت سر گذاشته شده و حالا طرفداران می توانند تا اکران فیلم از پوستر ها و تریلر های تازه آن لذت ببرند.

صفحه رسمی فیلم در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده است که تریلر جدید و احتمالا نهایی فیلم لیگ عدالت در روز یکشنبه هفته آینده پخش خواهد شد. هیچ اطلاعاتی در مورد زمان و مکان انتشار این تریلر مشخص نشده است ولی روز پخش تریلر مصادف با آخرین روز کمیک کان نیویورک می باشد. اگر تریلر در کمیک کان نیویورک منتشر نشود، پس احتمالا به طور ساده در اینترنت پخش خواهد شد. در حالیکه منتظر تریلر جدید فیلم هستیم، پوستر های تازه ای از فیلم منتشر شده است که هر کدام از اعضای لیگ عدالت را به تصویر می کشد.

پوستر های فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *