خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) تغییر کرد

۰

بیاتومگ – کمپانی یونیورسال تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) را تغییر داده است. تاریخ جدید اکران این فیلم، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰) می باشد، تاریخی که این کمپانی قبلا برای اکران انیمیشن Trolls 2 (ترول ها ۲) در نظر گرفته بود. در عوض، قرار است که انیمیشن ترول ها ۲ دو ماه زودتر و در روز ولنتاین همان سال اکران شود.

در حال حاضر می توان گفت که آینده مجموعه فیلم های سریع و خشن تا حدودی نامشخص است. کمپانی یونیورسال با ساخت و اکران فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) در سال جاری سعی داشت تا پایه ریزی دو فیلم دیگر را نیز انجام بدهد، پس می توان گفت که برنامه اصلی این کمپانی در حال حاضر ساخت دو فیلم دیگر از فیلم های سریع و خشن می باشد. علاوه بر این، گزارش ها و شایعاتی مبنی بر ساخت و توسعه نسخه فرعی فیلم های سریع و خشن با کاراکتر های لوک هابز و دکارد شاو با بازی دواین جانسون ملقب به راک و جیسون استاتهام وجود دارد و ظاهرا قرار است بعد از دو فیلم اصلی جدید سریع و خشن اکران شود.

بر طبق گزارش ها، کمپانی یونیورسال هنوز اطلاعیه برای اینکه چرا تاریخ اکران فیلم سریع و خشن ۹ را از ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ به ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ تغییر داده، منتشر نکرده است. اگر چه ممکن است که این تغییر تاریخ اکران به این دلیل بوده که می خواستند نسخه فرعی جانسون و استاتهام را زودتر اکران کنند ولی مطمئنا عوامل دیگری در این تصمیم گیری دخیل بوده است. فیلم سریع و خشن ۹ در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *