بیاتومگ – از آنجا که فین جونز تایید کرده است که نقشش به عنوان دنی رند را در فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) به تصویر خواهد کشید، پس باید انتظار داشت که مرد قدرت و مشت آهنین بار دیگر کنار هم قرار گیرند. پس از تمام اتفاقات سریال The Defenders (مدافعان)، طرفداران به طور مکرر درخواست دیدن سریالی دیگر از این ابرقهرمانان خیابانی را داشتند، پس نتفلیکس ساخت فصل دوم سریال لوک کیج را آغاز نمود تا به طرفداران همکاری آیرون فیست و لوک کیج را نشان دهد.

در مدتی بسیار کوتاه، تیم شدن لوک کیج و آیرون فیست بسیار محبوب شد و طرفداران به همکاری این دو بسیار علاقه مند شدند. با این حال، پس از تمام همکاری هایی که در سریال مدافعان صورت گرفت، این قهرمانان بار دیگر از هم جدا شدند تا به ماجراجویی های جدای خود و در سریال های مختص خود بپردازند. از آنجا که حالا زندگی آنها به یکدیگر متصل است، پس طولی نخواهد کشید که دوباره آنها کنار هم قرار گیرند. و حال به لطف اولین تصویر منتشر شده از فصل دوم سریال لوک کیج می دانیم که دنی رند و لوک کیج به زودی کنار هم قرار می گیرند.

اولین تصویر از فصل دوم سریال لوک کیج منتشر شده است که فین جونز را در نقش آیرون فیست/دنی رند و در مقابل مایک کالتر در نقش لوک کیج نشان می دهد. تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چقدر نقش آیرون فیست در این فصل سریال بزرگ و مهم است مشخص نشده ولی مطمئنا نقش او می تواند در این فصل تاثیر گذار باشد.

تصویر فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *