خانه آخرین خبرها شایعه: سریال V for Vendetta (وی مثل وندتا) در حال توسعه است

شایعه: سریال V for Vendetta (وی مثل وندتا) در حال توسعه است

۰

بیاتومگ – شایعه ای تازه پخش شده که اظهار می کند سریالی بر اساس رمان گرافیکی V for Vendetta (وی مثل وندتا) ممکن است در حال توسعه باشد. در حالی که آلن مور برای مدت مدیدی است که در دنیای کمیک و رمان های گرافیکی به عنوان یک نابغه در نظر گرفته می شود ولی کار او همیشه در خارج از کاغذ و صفحه چندان خوب پیش نرفته است.

اقتباس های سینمایی از روی رمان های From Hell (از جهنم) و League of Extraordinary Gentleman (انجمن نجیب زادگان عجیب) عموما مورد تحقیر و عدم استقبال رو به رو شدند، و فیلم Watchmen (نگهبانان) و فیلم V for Vendetta (وی مثل وندتا) نیز چندان مورد استقبال طرفداران قرار نگرفتند. اما شاید مشکل در نوع رسانه و تصویر باشد.

فیلم V for Vendetta (وی مثل وندتا)

با توجه به محدودیت های فیلم و فیلمسازی، داستان های بزرگ و پیچیده آلن مور برای تبدیل شدن به یک فیلم سینمایی بسیار دشوار هستند. در عوض، سریال، پلت فورم بسیار خوش نما و جذابی برای بازگو کردن داستان های او می باشد. و از آنجا که بسیاری از شبکه ها به امید اینکه بتوانند سریالی به محبوبیت سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) بسازند، دست به اقتباسی هایی از روی کتاب های کمیک مورد تحسین می زنند، پس ساخت سریال وی مثل وندتا دور از ذهن نیست.

گزارش شده است که Channel 4 به دنبال این است که سریالی بر اساس رمان وی مثل وندتا بسازد. با این حال، هنوز هیچ چیز قطعی نشده و این شبکه در مورد این خبر هیچ موضع گیری ای نکرده است. با این حال، ساخت سریال وی مثل وندتا می تواند بسیار امیدوار کننده و جذاب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *