خانه آخرین خبرها گور وربینسکی بر روی صندلی کارگردانی فیلم Gambit (گمبیت) می نشیند

گور وربینسکی بر روی صندلی کارگردانی فیلم Gambit (گمبیت) می نشیند

۰

بیاتومگ – کمپانی فاکس در حال مذاکره با گور وربینسکی می باشد تا کارگردانی فیلم نسخه فرعی مردان ایکس آنها به نام فیلم Gambit (گمبیت) را بدست بگیرد. کمپانی فاکس قرن بیستم با تمرکز مجدد بر روی جهان مشترکی که در اختیارشان است و تمایل برای ساخت فیلم های مستقلی که جدا از رشته فیلم های بزرگ می باشد، در حال حرکت به جلو و پیدا کردن موفقیت در دنیای مردان ایکس است.

اگر چه داستان اصلی مردان ایکس همچنان در حال ادامه یافتن است، ولی این فیلم های Logan (لوگان) و Deadpool (ددپول) بودند که بیشترین آوازه را برای جهش یافته ها در دنیا ایجاد کردند. حال، کم کم توجه ها دارد به سوی نسخه فرعی تازه مردان ایکس، فیلمی با بازی چنینگ تیتوم در نقش ریگین کیجن جلب می شود.

فیلم Gambit (گمبیت)

برای چند سالی می شود که تیتوم برای بازی در این نقش انتخاب شده است ولی این پروژه بعد از اینکه مدام کارگردان های خود را از دست داد، پشت سر هم به مانع بر خورد می کرد. حال، به نظر می رسد که سرانجام زمان تولید فیلم گمبیت نیز فرا رسیده است و کارگردان سابق فیلم Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) قرار است سکان دار کارگردانی فیلم گمبیت باشد.

گزارش شده است که گور وربینسکی در حال مذاکره با کمپانی فاکس است تا کارگردانی فیلم گمبیت را بر عهده بگیرد. بر طبق این گزارش، این پروژه برای این کمپانی در اولویت بالا قرار دارد. گور وربینسکی در اوایل امسال کارگردانی فیلم A Cure for Wellness (درمان سلامتی) را بر عهده داشته و کارگردانی سه گانه اصلی دزدان دریایی کارائیب، فیلم Lone Ranger (رنجر تنها) و انیمیشن Rango (رنگو) را نیز در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *