خانه آخرین خبرها تاریخ پخش نسخه فرعی فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن) اعلام شد

تاریخ پخش نسخه فرعی فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن) اعلام شد

۰

بیاتومگ –  نسخه فرعی مجموعه فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن) که بر روی داستان هابز با بازی دواین جانسون ملقب به راک و دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام تمرکز خواهد کرد، به طور رسمی قرار است در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

در روز گذشته نیز خبری منتشر شده بود که طبق آن، کمپانی یونیورسال تاریخ اکران جدیدترین فیلم در سری فیلم های سریع و خشن یعنی فیلم سریع و خشن ۹ را از تاریخ اصلی اش در سال ۲۰۱۹ به تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ آوریل ۲۰۲۰) منتقل کرده است.

The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)

جانسون در فیلم Fast Five (سریع ۵) در سال ۲۰۱۱ به سری فیلم های سریع و خشن اضافه شد و از آن زمان نیز نقش مامور سرویس امنیتی دیپلماتیک به نام لوک هابز را به تصویر می کشد. گزارش ها در مورد نسخه فرعی فیلم های سریع و خشن با محوریت داستانی در مورد کاراکتر های جانسون و استاتهام در بهار امسال و پس از اکران هشتمین فیلم سریع و خشن به نام The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) آغاز شدند. کاراکتر جیسون استاتهام به نام دکارد شاو، زمانی که برای اولین بار در فیلم سریع و خشن ۶ معرفی شد، یک شخصیت منفی بود ولی در پایان فیلم هشتم سریع و خشن به گونه ای به یک ضد قهرمان (عمدتا مثبت) تبدیل شد.

در فیلم سرنوشت خشمگین، احساسات پیچیده ای بین دکارد شاو و لوک هابز وجود داشت که همین نیز باعث شد تا کمپانی یونیورسال به ساخت نسخه فرعی فیلم های سریع و خشن با محوریت داستان این دو علاقه مند شود. بر طبق گزارش ها، نویسنده و تهیه کننده کهنه کار سری فیلم های سریع و خشن یعنی کریس مورگان فیلمنامه این نسخه فرعی را قلم خواهد زد، با این حال، هنوز کارگردانی برای آن اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *