خانه آخرین خبرها فیلمبرداری فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تا تابستان ۲۰۱۸ طول می کشد

فیلمبرداری فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تا تابستان ۲۰۱۸ طول می کشد

۰

بیاتومگ – شواهد جدید حاکی از آن است که فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد، زیرا یکی از بازیگران سریال یعنی لیام کانینگهام تایید کرده است که فیلمبرداری فصل هشتم سریال تا تابستان سال ۲۰۱۸ طول خواهد کشید.

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت اگر چه قسمت های کمتری از حد معمول داشت ولی توانست بیشترین بیننده سریال تاکنون را به خود جذب کند. این فصل با اینکه به جای ۱۰ قسمت، تنها هفت قسمت داشت ولی داستان های جاری سریال را به طور گیج کننده ای سرعت بخشید، کاراکتر هایی که برای مدتی طولانی جدا از هم بوده اند را به کنار یکدیگر آورد و از آنجا که جنگ با شاه شب و ارتش وایت واکر ها در حال نزدیک شدن است، مقیاس سریال را به طور حماسی بالا برد.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

علاوه بر این، تایید شده است که فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت کوتاه ترین فصل سریال خواهد بود، حتی کوتاه تر از فصل هفتم و تنها شامل ۶ قسمت خواهد بود، ولی قرار است که این قسمت ها دارای طول بیشتری و در حد یک فیلم سینمایی باشند.

در مصاحبه ای، لیام کانینگهام گسترش یافتن طول قسمت های فصل هشتم را تایید کرده و همچنین اشاره کرده که ما سریال را برای مدتی طولانی نخواهیم دید. او بیان می کند:

“بر اساس شنیده هایم، قسمت های فصل هشتم قرار است که بسیار بزرگ تر و طولانی تر باشند. ما فیلمبرداری این فصل را تا تابستان ۲۰۱۸ ادامه خواهیم داد. قبلا ما برای فیلمبرداری فصلی ۱۰ قسمته تنها ۶ ماه زمان صرف می کردیم ولی حالا ما زمان بیشتری در مقایسه با قبل را فقط صرف شش قسمت می کنیم. پس این قسمت ها قرار است که بسیار بزرگ تر باشند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *