خانه آخرین خبرها رابرت پاتریک در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) حضور خواهد داشت

رابرت پاتریک در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) حضور خواهد داشت

۰

بیاتومگ – رابرت پاتریک بازیگر فیلم Terminator 2: Judgement Day (نابودگر: روز داوری) اظهار داشته است که برای فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) باز خواهد گشت. فیلم The Terminator (نابودگر) ساخته جیمز کامرون برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ اکران شد و به عنوان فیلمی اکشن، ماجراجویی و علمی-تخیلی خود را به خوبی مطرح کرد. فیلم نابودگر از از لحاظ مالی و همچنین منتقدان بسیار موفق بود، پس کامرون تصمیم گرفت تا دنباله ای برای آن بسازد، که ۷ سال بعد از اولین فیلم و در سال ۱۹۹۱ اکران شد. اگر چه بعد از این فیلم، کامرون از این سری فیلم کناره گیری کرد ولی این مجموعه فیلم کار خود را ادامه داد و سه فیلم دیگر از آن ساخته شد.

قبلا جیمز کامرون بیان کرده بود که لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر برای فیلم ششم نابودگر باز خواهند گشت. ظاهرا فیلم نابودگر ۶ قرار است دنباله ای مستقیم برای فیلم دوم نابودگر یا روز داوری باشد. کامرون همچنین اظهار داشته که امیدوار است این فیلم، آغاز گر یک سه گانه تازه باشد.

فیلم Terminator 2 (نابودگر ۲)

در کمیک کان نیویورک، در مصاحبه ای با رابرت پاتریک در مورد فیلم جدیدش به نام Amazon’s Lore (افسانه آمازون)، از او سوال شد که آیا تمایلی برای بازگشت به سری فیلم های نابودگر دارد یا خیر. وی در پاسخ می گوید:

“قطعا! هرکسی از من بخواهد کاری انجام بدهم و به جایی بازگردم، من آنجا خواهم بود.”

هر چند، این بازیگر چیزی در مورد اینکه آیا با او برای بازی در فیلم نابودگر ۶ تماس گرفته شده یا نه، نگفته است. اولین فیلم ترمیناتور موفق به فروش جهانی ۷۸.۴ میلیون دلاری شد، اما دنباله آن یعنی فیلم ترمیناتور ۲: روز قضاوت به فروش بسیار بیشتری یعنی ۵۱۹.۸ میلیون دلار دست یافت و به عنوان یک فیلم تحسین شده در کارنامه کامرون محسوب می شود. کامرون بعد از فیلم دوم نابودگر از سری کناره گیری کرد، این کار او بی تاثیر هم نبوده است، بطوریکه آخرین فیلم نابودگر یعنی ترمیناتور: جنسیس از بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری خود تنها به فروشی ۴۴۰.۶ میلیون دلاری دست یافت.

فیلم نابودگر ۶ در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) به روی پرده نقره ای خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *