خانه آخرین خبرها احتمال بازگشت جاستین لین برای کارگردانی فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) وجود دارد

احتمال بازگشت جاستین لین برای کارگردانی فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) وجود دارد

۰

 بیاتومگ – بر اساس گزارش های اولیه، ممکن است جاستین لین کارگردانی فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) را بر عهده بگیرد. با این کار، او کارگردانی یکی دیگر از فیلم های سریع و خشن را به کارنامه خود اضافه می کند. سری فیلم های سریع و خشن با داستانی ساده حول ماشین و خانواده شروع شد و در ادامه توانست به یکی از بزرگترین سری فیلم های هالیوود تبدیل شود.

به عنوان بخشی از صعودشان، آنها توانستند برخی از افراد بااستعداد را چه در جلوی دوربین و چه در پشت آن جذب خود کنند. برخی از این ستاره ها نیز ممکن است علت شکاف در خانواده سریع و خشن باشد زیرا خبر ها حاکی از آن است که تاریخ اکران فیلم سریع و خشن ۹ به دلیل ساخت نسخه فرعی دواین جانسون و جیسون استاتهام به تعویق افتاده است.

جاستین لین

کمپانی یونیورسال روز گذشته تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشن ۹) را تغییر داد. تاریخ جدید اکران این فیلم، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰) می باشد. امروز نیز این کمپانی تاریخ اکران نسخه فرعی فیلم های سریع و خشن حول داستان هابز و دکارد شاو را ۵ تیر ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) اعلام کرده است.

گزارش شده که ممکن است جاستین لین برای کارگردانی سریع و خشن ۹ آمادگی داشته باشد. اگر این اتفاق رخ بدهد، این پنجمین فیلمی از سری فیلم های سریع و خشن است که توسط وی کارگردانی می شود. اخیرا نیز وی کارگردانی فیلم Star Trek Beyond (فراتر از پیشتازان فضا) را در دست داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *