خانه آخرین خبرها فیلمنامه اولین نسخه فرعی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) کامل شد

فیلمنامه اولین نسخه فرعی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) کامل شد

۰

بیاتومگ – فیلمنامه اولین نسخه فرعی از پنج نسخه فرعی مطرح شده سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) کامل شده است ولی محتوای آن همچنان نامشخص می باشد. پس از هفت سال سلطه بر فرهنگ عمومی، تنها یک فصل دیگر تا پایان یافتن بزرگترین سریال شبکه اچ بی او باقی مانده است.

از آنجا که فیلمبرداری فصل هشتم و پایانی سریال بازی تاج و تخت در حال حاضر شروع شده و در جریان است، انتظار می رود که پخش آن از پایان سال ۲۰۱۸ یا اوایل ۲۰۱۹ شروع شود. اگر چه این فصل، عنوان حماسی و غیر قابل پیش بینی ترین و همچنین گران ترین فصل سریال را بر دوش دارد، با این حال، تنها دارای ۶ قسمت می باشد.

اولین نسخه فرعی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

خوشبختانه طرفداران لازم نیست زیاد نگران به پایان رسیدن سریال بازی تاج و تخت باشند زیرا در اوایل امسال گزارش شد که شبکه اچ بی او نویسندگانی را گرد هم آورده است تا پیش نویس متن چهار سریال نسخه فرعی احتمالی را بنویسند. از آن زمان نیز، استاد اسطوره شناسی سریال بازی تاج و تخت یعنی برایان کاگمن در حال کار بر روی پنجمین نسخه فرعی احتمالی است. در حالی که ممکن است ساخت نسخه فرعی سریال به این زودی ها شروع نشود، ولی حالا می دانیم که حداقل فیلمنامه یکی از آنها تکمیل شده است.

به تازگی با جاناتان راس مصاحبه ای شده است، کسی که همسرش یعنی جین گولدمن در حال کار بر روی نوشتن یکی از نسخه های فرعی سریال بازی تاج و تخت می باشد. به طور طبیعی، او نمی توانست چیزی واقعی را افشا کند ولی با این حال، او تایید کرده است که گولدمن فیلمنامه یکی از نسخه های فرعی را به پایان رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *