خانه آخرین خبرها فیلم Rush Hour 4 (ساعت شلوغی ۴) ساخته می شود

فیلم Rush Hour 4 (ساعت شلوغی ۴) ساخته می شود

۰

بیاتومگ – پس از یک دهه فاصله از آخرین فیلم مجموعه فیلم های ساعت شلوغی، جکی چان تایید کرده است که فیلم Rush Hour 4 (ساعت شلوغی ۴) سرانجام ساخته خواهد شد. فیلم اول ساعت شلوغی به یک فیلم موفقیت آمیز این بازیگر آسیایی در آمریکا تبدیل شد و داستان آن در مورد پلیسی هنک کنگی با بازی جکی چان می باشد که با کاراگاهی آمریکایی با بازی کریس تاکر همکاری می کند تا یک آدمربایی را حل کنند. داستان فیلم چیز به خصوصی نداشت ولی ترکیب مهارت های رزمی چان با برجستگی کمدی تاکر، فیلمی پر فروش را ایجاد کرد.

دو فیلم دیگر نیز از این سری فیلم در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۷ ساخته و اکران شد. اگر چه این فیلم ها موفقیت فیلم اول را نداشتند ولی همکاری چان و تاکر سبب شد تا این سری فیلم ها به عنوان های موفقی تبدیل شوند و طرفداران برای سال های متوالی همچنان خواهان فیلمی دیگر از آن باشند.

فیلم Rush Hour 3 (ساعت شلوغی ۳)

حال جکی چان طی مصاحبه ای اعلام کرده است که آرزوی طرفداران به واقعیت تبدیل خواهد شد و فیلم چهارم ساعت شلوغی رسما ساخته می شود. جکی چان که در حال تبلیغ برای ساخت فیلم جدیدش به نام The Foreigner (خارجی) بود، در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در مورد احتمال ساخت فیلم ساعت شلوغی ۴ گفت:

“خبر های خوب. سال آینده امیدوارم که فیلمنامه فیلم ساعت شلوغی ۴ تکمیل شود. و پس فردا ما بار دیگر با کارگردان و کریس تاکر ملاقات خواهیم کرد تا مطمئن شویم که در مسیر درستی قدم بر می داریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *